YOYO Bear ovocné rolky, labky Minis i raňajkové cereálie (RECENZIA nute.sk)

Farebné, zdravé, hravé. Presne také sú labky Minis a ovocné kože YOYO bears :-) Táto zdravá detská sladkosť bola jedným z prvých produktov, ktoré sme sa rozhodli zaradiť do ponuky nášho maškrtného webu NUTE.sk. A dnes vám prezradíme prečo ... 

Ovocné kože Yoyo Bears (recenzia)

Ovocné kože s čistým zložením bez lepku

Na túto maškrtu sme narazili ešte v čase, keď nebola na Slovensku príliš známa a predávala sa iba v špeciálnych "bio obchodoch". V dnešnej dobe je však už ovocná koža s obrázkom medveďa taká známa, že ju pozná snáď každý rodič malého dieťaťa.

Vďaka svojmu čistému zloženiu bez "éčok", farbív a konzervantov sú totiž vhodné už od 1 roka. V rolkách ani labkách nenájdete žiaden pridaný cukor. Nájdete v ňom ale sladké ovocie spracované do originálneho tvaru, ktorý sa hodí aj do tých najmenších ručičiek :-)

YOYO Bear ovocné rolky (kože)

Sladkosti Bear (ovocné rolky) sa vyrábajú v 4 príchutiach - jablko, malina, jahoda a mango. Labky Minis v kombinácií jablko-jahoda, čučoriedka-malina, jablko-čierna ríbezla. Produkty neobsahujú žiadne orechy, lepok a sú vhodné aj pre vegetariánov a vegánov.

Svetové recenzie Yoyo Bear

Pre nás v NUTE sú tou najlepšou recenziou skúsenosti našich detí, ktoré tento produkt doslova milujú. Priznávame narovinu - naše deti si túto sladkosť pýtajú pravidelne. A to nielen kvôli chuti. Zbierajú totiž aj kartičky, ktoré sú súčasťou každého balenia.

Na zahraničných weboch si rodičia chvália najmä výbornú chuť, ale aj to, že tento snack pokryje jednu z 5 denných odporúčaných porcií ovocia resp. zeleniny. Nemenej dôležitý je aj fakt, že táto maškrta obsahuje veľa vlákniny, ktorá je dôležitá pre správne trávenie a prírodné cukry, ktoré sa bežne vyskytujú v ovocí.

Zberateľská kartička Yoyo Bear ovocné kože

Yoyo Bear ako sladký darček do škôlky

Náš tipYOYO bear ovocné kože alebo labky sú perfektným darčekom na rozdávanie aj do škôlky či školy. V "mini balíčku" vyniknú aj s inými zdravými sladkosťami - napríklad obľúbenými lízankami YUM EARTH.

Bear cereálie

Značka Bear prináša riešenie aj v prípade, ak hľadáte zdravú verziu raňajkových cereálií pre deti. Krehké písmenkové cereálie zaujmú nielen tvarom, ale aj chuťou a zložením. Ide o skvelý zdroj bielkovín a vlákniny pre deti. V zložení samozrejme nenájdete farbivá, konzervanty, rafinovaný biely cukor a ani zbytočne veľký obsah soli. Raňajkové cereálie BEAR sú osladené nektárom z kokosových kvetov s nízkym glykemickým indexom.

Písmenkové cereálie BEAR


Publikované: 12.04.2024

Mohlo by vás tiež zaujímať
YumEarth – zdravé lízanky a ovocné cukríky pre deti (RECENZIA nute.sk)
YumEarth – zdravé lízanky a ovocné cukríky pre deti (RECENZIA nute.sk)

My rodičia si radi vyberáme zdravšie alternatívy sladkostí. Ovocné lízanky YUM EARTH sú veľmi obľúbené nielen u detí, ale aj u dospelých. Ich chuť je naozaj skvelá. V našom článku vám o...

Kolatch Tuba - darčekové balenie: Perfektný jedlý dar (RECENZIA nute.sk)
Kolatch Tuba - darčekové balenie: Perfektný jedlý dar (RECENZIA nute.sk)

Hľadáte originálny jedlý darček, ktorý zaujme hneď na prvý pohľad? My v NUTE milujeme tuby Kolatch, ktoré si viete zaobstarať v krásnom darčekovom balení. V našom článku vám ho radi...