Proteínové tyčinky

Proteínové tyčinky

Nízkokalorické proteínové tyčinky

Proteínové tyčinky bez pridaného cukru vám pomôžu dodať potrebnú dávku bielkovín. Ocenia ich preto nielen športovci, ale aj dámy na redukčnej diéte. Dodajú vám totiž aj potrebné vitamíny či minerály. Vyberte si svoju obľúbenú príchuť a začnite zdravšie maškrtiť už dnes.

Chcem vedieť viac

Konzumácia proteínových tyčiniek je naozaj rýchlym a jednoduchým spôsobom doplnenia potrebných bielkovín. Sú preyo mimoriadne obľúbené u každého športovo aktívneho človeka. Ako vyplýva zo samotného názvu, tento druh tyčiniek je vyrábaný z rôznych druhov proteínov (napr. srvátkový, kazeínový, ale aj vegánsky proteín), obsahuje však aj ďalšie prísady ako ovocie, zeleninu, oriešky a semienka, rôzne superpotraviny, probiotiká, vitamíny či minerály. Niektoré tyčinky obsahujú aj pridaný cukor. Práve preto by sme si mali konkrétny druh vyberať podľa nášho cielu a jedálnička. Proteínové tyčinky bez cukru sú vhodné aj pri chudnutí, pri výbere je však vhodné pozrieť sa na výživové hodnoty a kalórie. 

Proteínové tyčinky pre vegánov a vegetariánov neobsahujú žiadne suroviny živočíšneho pôvodu. Vyrábajú sa bez použitia mlieka, vajec či mäsa. V ich zložení však nájdeme výživovo hodnotné suroviny ako hrach, quinoa, sója, chia alebo ľanové semienka, ktoré nám doplnia okrem potrebnej dávky bielkovín aj ostatné mikronutrienty, ktoré sú nevyhnutné pre zdravie. Vegánske proteínové tyčinky samozrejme obohatia stravu aj jednotlivcom, ktorí konzumujú živočísne produkty. Sú výborné aj pre ľudí s rôznymi intoleranciami, ktorí preferujú proteínové tyčinky bez laktózy či lepku.

Pre naplnenie vaších individuálnych zámerov a cielov si pri výbere konkrétneho výrobku vždy všímajte zloženie, veľkosť a hmotnosť proteínovej tyčinky. Nezabudnite na svoje alergie a obmedzenia, vyplývajúce z vášho stravovania. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete zdravú a chutnú variantu, ktorá vás bude vďaka svojej skladnosti sprevádzať počas každého dňa.

Najlepšie ceny s
NUTE PREMIUM
Ponúkame
overené produkty
Expresne rýchle
dodanie tovaru
Pohodlný a
bezpečný nákup