Snacky

Snacky

Máte chuť na rýchly a zdravý snack na večer k filmu alebo na výlet s deťmi? Vyberte si z našej ponuky sladkých a slaných snackov, ktoré vás zaručene potešia. Veď kto z nás by nemiloval praclíky či ovocie v čokoláde :-)

Ak si radi doprajete niečo extra, potom určite siahnite po krémoch v tube a trubičkách Kolatch, ktoré zachutia každému, kto ich skúsi.

Chcem vedieť viac

Na snackoch si môžeme pochutnať prakticky kedykoľvek počas dňa. Je len na vás, či siahnete po slaných alebo sladkých dobrotách. V našom e-shope nájdete zdravé snacky ako sušené ovocie v čokoláde, chrumkavé orieškovo ovocné dražé s čokoládou, perfektné praclíky v čokoláde alebo slanom karameli či neodoľateľné orieškové maslá v tube i trubičky Kolatch. To najlepšie mňam mňam do bruška :-)

Snacky sú vhodné ako rýchle občerstvenie či zdravá desiata v škole alebo práci, perfektne sa hodia k večernému posedeniu pri filme, obľúbite si ich však aj po tréningu. Ak si chcete dopriať naozaj zdravý snack, potom si nezabudnite prehliadnuť zloženie produktu a jeho nutričné hodnoty. Pri chudnutí si všímajte množstvo cukru či tuku, ale aj energetickú hodnotu snacku. Správne zvolený produkt je totiž vhodnou súčasťou zdravého jedálnička aj počas chudnutia.

Ponúkame
overené produkty
Expresne rýchle
dodanie tovaru
Garancia
vrátenia peňazí
Pohodlný a
bezpečný nákup