Ovocné Rolky Čierna Ríbezľa 5x20g - Yoyo Bear

  Ovocné Rolky Čierna Ríbezľa 5x20g - Yoyo Bear 100g

  100% ovocné rolky vyrobené z jabĺk a hrušiek bez cukru, koncentrátov alebo pridaných nezmyslov. Vhodné pre deti od 12 mesiacov, vegetariánov a vegánov. Sú skvelou alternatívou voči klasickým gumeným cukríkom. Balenie obsahuje 5ks 20g balení.

  Viac informácií

  3,19 € s DPH
  Balenie - 100g
  Produkt máme na sklade - môžete mať 22.07. - 23.07.2024

  Výrobca: Yoyo Bear

  Najlepšie ceny s
  NUTE PREMIUM
  Ponúkame
  overené produkty
  Expresne rýchle
  dodanie tovaru
  Pohodlný a
  bezpečný nákup
  Popis produktu

  BEAR-ové ovocné rolky sú chutné jemne pečené rolky vyrobené len z ovocia a/alebo zeleniny. Vhodné pre deti od 12 mesiacov, vegetariánov a vegánov. Sú skvelou alternatívou voči klasickým gumeným cukríkom. 20g balenie pokrýva 1 z 5 odporúčaných denných dávok ovocia a zeleniny a obsahuje rovnaké množstvo ovocného cukru ako 1 malé jablko. Na výrobu 100g ovocných roliek je použitých 650g ovocia a/alebo zeleniny a nič viac, pečené pri teplote 42°C po dobu približne 8 hodín. Súčasťou každého balenia je zberateľská kartička.

  V produkte nenájdete:

  – cukor (okrem toho z ovocia)

  – farbivá

  – e-čka

  – nič koncentrované

  Zloženie: jablko, hruška a čierne ríbezle – na výrobu 100g yoyo je upečených 368g jabĺk, 189g hrušiek a 93g čiernych ríbezlí.

  Informácie pre alergikov: balené vo výrobe s orieškami a semienkami.

  Skladovanie a použitie: skladovať na suchom mieste pri izbovej teplote, po otvorení najlepšie ihneď skonzumovať.

  Vyrobené: v Juhoafrickej republike (JAR) pre BEAR

  Hmotnosť: 5 x 20g (5 x 2ks v balení)

  Predstavenie značky Yoyo Bear

  Yoyo bear si na zložení svojich výrobkov pre tých najmenších dáva skutočne záležať. Vyrába chutné maškrty z pravého ovocia, ktoré je jemné upečené a vytvorené len z prírodných ingrediencií. Ovocie sa po zbere a usušení ručne krája a balí do roliek. Lahodné ovocné snacky Yoyo bear neobsahujú žiadne umelo pridané cukry, namiesto toho ich skvelú chuť tvoria len prírodné cukry z ovocia či zeleniny.

  Čisté plody sa následne pečú za nízkych teplôt, tak, aby sa zachovalo čo najviac výživných látok. Pochúťky, ktoré sa nachádzajú pod značkou Yoyo bear, sú tým najlepším, čo môžete svojim ratolestiam ponúknuť.

  Viac informácií o značke Yoyo Bear »

  Predstavenie značky Nute:

  Účelom e-shopu Nute je pomáhať ľuďom dosiahnuť zdravý životný štýl za dostupné ceny. Nute ponúka široký sortiment zdravých potravín od orechových masiel, orechov, sušeného ovocia, musli, snackov až po športovú výživu. Všetky produkty sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín, bez umelých konzervantov a farbív. 

  Podrobnosti
  Energia 1170 kJ/280 kcal
  Tuk 0 g
  z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
  Sacharidy 63 g
  z toho cukry 42 g
  Vláknina 10 g
  Proteín 1,9 g
  Soľ 0 g

  Značka: Yoyo Bear

  Určite ešte odporúčame dokúpiť