Yoyo Bear

Produkty Yoyo Bear nájdete v našich kategóriách:

Predstavenie značky Yoyo Bear

Yoyo bear si na zložení svojich výrobkov pre tých najmenších dáva skutočne záležať. Vyrába chutné maškrty z pravého ovocia, ktoré je jemné upečené a vytvorené len z prírodných ingrediencií. Ovocie sa po zbere a usušení ručne krája a balí do roliek. Lahodné ovocné snacky Yoyo bear neobsahujú žiadne umelo pridané cukry, namiesto toho ich skvelú chuť tvoria len prírodné cukry z ovocia či zeleniny.

Čisté plody sa následne pečú za nízkych teplôt, tak, aby sa zachovalo čo najviac výživných látok. Pochúťky, ktoré sa nachádzajú pod značkou Yoyo bear, sú tým najlepším, čo môžete svojim ratolestiam ponúknuť.

Viac informácií o Yoyo Bear

Yoyo Bear

Aké produkty značky Yoyo bear nájdete v našej ponuke?

Dali sme si záležať a pre vašich najmenších sme naskladnili širokú ponuku ovocných roliek a ovocných Minis Labiek, ktoré budú jednoznačne milovať. Ovocné rolky sú vyrobené zo 100 % ovocia bez pridaného cukru či konzervantov. Sú vhodné už pre deti od 12 mesiacov, vegetariánov a dokonca aj vegánov. Sú úžasnou náhradou za klasické gumené cukríky.

Ak patria aj vaše deti k nezbedným maškrtníkom, ponúknite im napríklad Malinovo-čučoriedkové ovocné Minis Labky, ktoré tvoria zmes rozmixovaného čerstvého a zrelého ovocia. Pribaľte im túto pochúťku do desiatovej taštičky pre rýchle dodanie energie.

Čím je značka Yoyo bear výnimočná?

  • 100 % ovocné zloženie,
  • bez pridaných konzervantov a cukrov,
  • vhodné pre vegánov a vegetariánov.
Ponúkame
overené produkty
Expresne rýchle
dodanie tovaru
Garancia
vrátenia peňazí
Pohodlný a
bezpečný nákup