Kolatch Tuba - darčekové balenie: Perfektný jedlý dar (RECENZIA nute.sk)

Kolatch, to je láska. Dezerty a sladké krémy v praktických tubách milujeme aj v našej redakcií. Ide o skvelé snacky, ktoré sú navyše zdravšie ako bežne dostupné sladkosti v obchodoch. A chutia priam božsky :-)

Darčekové balenie Kolatch Tuba

V našom redakčnom "teste" sa dnes bližšie pozrieme tubám "na zúbok". 

8 Kolatch túb = 8 rôznych chutí

Povedzme si popravde. Čím je človek starší, tým viac hľadá praktické darčeky. Aj my v eshope nute.sk sme sa dostali do veku, kedy nás viac poteší dobrý jedlý darček, než zbytočné drobnosti, ktoré čoskoro aj tak vyhodíme. Dobrá káva, sladké lyofilizované ovocie, či praclíky v čokoláde alebo slanom karameli sú to pravé orechové pre každého z nás.

Toto balenie navyše nie je iba chutným darčekom. V našich očiach spĺňa aj "wau efekt", ktorý pri kúpe toho správneho daru proste očakávame. Balíček totiž zaujme hneď na prvý pohľad.

Po rozbalení sa však tešíme druhýkrát. Máme totiž možnosť ochutnať 8 príchutí krémov z dielne slovenskej značky Kolatch, ktorá si v posledných rokoch získala srdce mnohých Sloveniek a Slovákov. V balení konkrétne nájdeme:

Ktorá Kolatch tuba je najlepšia?

Naše deti by povedali, že všetky :-) Na túto otázku proste neexistuje jednoznačná odpoveď. Našimi favoritmi v eshope sú príchute slaný karamel, pistácie, káva či lieskový oriešok.

Páči sa nám aj ich zloženie. Obsahujú totiž oriešky (pistácie, mandle, lieskovce), kúsky ovocia (jahody), dochucovadlá ako škorica, kokos, pravé kakao či kakaové maslo. V Kolatch tubách nenájdeme klasický biely cukor, výrobca ho totiž nahradil zdravšími alternatívami - obľúbeným trstinovým alebo aj kokosovým cukrom.

A aké sú ich ďalšie výhody? Sú skladné! Zmestia sa do kabelky či batoha a preto si ich môžeme vziať nielen do práce (kde nám ich závidia ostatní kolegovia), ale aj na výlet.

Vďaka praktickému baleniu so znovuzatvárateľným uzáverom si môžeme vychutnať aj na etapy - počas viacerých dní. Toto však môže byť vážny problém - krémy sú tak dobré, že málokedy odoláme a väčšinou ich "vycucneme" za jedno dopoludnie :-)

Tuby Kolatch - skvelý darček v podobe orieškového krému

Darček do 20 EUR

Možno už rozmýšľate, komu by ste toto darčekové balenie venovali? Máme pre vás hneď niekoľko tipov. Darujte ho frajerke, sestre, kolegyni v práci, ktorá oslavuje narodeniny, kamoške z fitka. Alebo aj dcére. Uvidíte, akú radosť spravíte.

Náš tip: Ak vás zaujali tuby Kolatch, potom si určite zamaškrťte aj na ďalších produktoch. Napríklad na mimoriadne obľúbených pistáciových trubičkách Kolatch alebo originálnych Pufancoch :-)


Publikované: 06.03.2024

Mohlo by vás tiež zaujímať
YOYO Bear ovocné rolky, labky Minis i raňajkové cereálie (RECENZIA nute.sk)
YOYO Bear ovocné rolky, labky Minis i raňajkové cereálie (RECENZIA nute.sk)

Značku BEAR poznáme a milujeme aj na Slovensku :) Ide totiž o zdravú maškrtu a náhradu sladkosti pre naše deti. Častokrát neodolajú ani dospelí. Prečo ich milujeme my, maškrtníci z...

YumEarth – zdravé lízanky a ovocné cukríky pre deti (RECENZIA nute.sk)
YumEarth – zdravé lízanky a ovocné cukríky pre deti (RECENZIA nute.sk)

My rodičia si radi vyberáme zdravšie alternatívy sladkostí. Ovocné lízanky YUM EARTH sú veľmi obľúbené nielen u detí, ale aj u dospelých. Ich chuť je naozaj skvelá. V našom článku vám o...