YumEarth – zdravé lízanky a ovocné cukríky pre deti (RECENZIA nute.sk)

O sladkostiach sa toho už čo-to popísalo. Nezdravé čokolády, cukríky a lízanky, nevhodné nielen pre malé deti, ale aj pre dospelých. Plné cukru, ,,éčok“ a umelých prísad... Kto však občas nedostane chuť na niečo sladké? Čo robiť v takomto prípade? Chuť na sladké už viac nemusíte potláčať, stačí si vybrať len to pravé pre vás aj vaše dieťa. Všetko, čo k tomu potrebujete je len správne zloženie od tej správnej značky...

Jedna z najobľúbenejších značiek zdravých sladkostí – YumEarth prichádza konečne aj k nám. Spoza veľkej mláky sa udomácnila už aj v Európe a my vďaka nej môžeme ochutnať sladkosti, na ktoré sa nazerá úplne inak než na tie bežné. V čom ale spočíva ich tajomstvo, vďaka ktorému ich všetci tak milujú? Akou cestou si tieto sladkosti museli prejsť? A čo všetko nájdeme v ponuke celosvetovo známej značky YumEarth?

Zdravé sladkosti pre deti YumEarth, Yoyo Bear, Bombus, Veri Beri

Keď stravovanie vezmú do rúk oteckovia

Značku YumEarth založili v roku 2007 dvaja oteckovia, ktorí si povedali, že maškrtenie nemusí byť vždy len nezdravé, plné cukru a s výčitkami svedomia. Najmä teda maškrtenie detí. Pretože aj oni si uvedomovali, že dávať deťom sladkosti v podobe cukru, umelých sladidiel, konzervantov či farbív nie je práve najšťastnejšie riešenie.

Spojili teda hlavy dokopy a z tých najkvalitnejších a najzdravších surovín vyrobili cukrovinky, ktoré zmenili pohľad na sladkosti. Veľmi rýchlo, už behom jedného roka, sa dostali na výslnie a z malého podniku sa razom stala obrovská prevádzka zdravých cukroviniek, ktorá sa postupom rokov dostala takmer do celého sveta.

V čom spočíva tajomstvo slávy YumEarth?

YumEarth preslávilo najmä zloženie. Zdravé sladkosti tejto značky nie sú len marketingovým ťahom, takýto prívlastok si právom zaslúžili. Cukrovinky sú totiž vyrobené len z BIO surovín. Škodlivý rafinovaný cukor je nahradený BIO trstinovým prípadne BIO ryžovým cukrom a namiesto želatíny využívajú pektín. To však nie je ani zďaleka všetko.

Okrem myšlienky zdravého maškrtenia boli hlavnou témou aj alergie. Ľudí s alergiami či intoleranciami každým rokom pribúda, a tak sa zakladatelia rozhodli, že všetci bez výnimky by mali mať možnosť siahnuť po chutných sladkostiach bez obáv. Preto v zložení nenájdete lepok, mlieko ani sóju, orechy, umelé sladidlá, farbivá a ani geneticky modifikované zložky. A sú vhodné dokonca aj pre vegánov. Farebný vzhľad aj skvelú chuť sladkostiam YumEarth prepožičiavajú len 100% prírodné výťažky z ovocia.

Želé cukríky a lízanky YumEarth

Ponuka sladkostí YumEarth je naozaj bohatá

V portfóliu značky nájdete naozaj všeličo a pochutia si nielen detičky, ale aj dospelí. Medzi najpredávanejšími sa ocitli YumEarth lízanky, ktoré sú dostupné v kyslej aj sladkej verzii a v mnohých príchutiach cez jahodu, broskyňu, lesné ovocie až po melón či granátové jablko.

Veľmi obľúbenými sú aj YumEarth ovocné želé cukríky, rovnako dostupné v kyslom aj sladkom prevedení a v rôznych príchutiach. Dokonca si môžete vybrať medzi klasickými želé cukríkmi či želé medvedíkmi. Sladkosti sú vhodné pre deti už od 3 rokov.

Zdravé lízanky a cukríky YumEarth neustále rozširujú svoju ponuku o nové príchute, ale aj o nové druhy cukroviniek na základe požiadaviek svojich zákazníkov. S rastúcou popularitou hľadajú stále nové možnosti, ako využívať ešte viac zdravších a nezávadných surovín pri výrobe svojich produktov. A hoci spočiatku vznikla značka YumEarth najmä pre deti, popularitu si získala aj u mnohých dospelých. Ak vás teda prepadne chuť na sladké a trpíte alergiami, intoleranciami či jednoducho iba chcete maškrtiť zdravo, určite siahnite po zdravých sladkostiach od značky YumEarth.


Publikované: 20.03.2024

Mohlo by vás tiež zaujímať
YOYO Bear ovocné rolky, labky Minis i raňajkové cereálie (RECENZIA nute.sk)
YOYO Bear ovocné rolky, labky Minis i raňajkové cereálie (RECENZIA nute.sk)

Značku BEAR poznáme a milujeme aj na Slovensku :) Ide totiž o zdravú maškrtu a náhradu sladkosti pre naše deti. Častokrát neodolajú ani dospelí. Prečo ich milujeme my, maškrtníci z...

Kolatch Tuba - darčekové balenie: Perfektný jedlý dar (RECENZIA nute.sk)
Kolatch Tuba - darčekové balenie: Perfektný jedlý dar (RECENZIA nute.sk)

Hľadáte originálny jedlý darček, ktorý zaujme hneď na prvý pohľad? My v NUTE milujeme tuby Kolatch, ktoré si viete zaobstarať v krásnom darčekovom balení. V našom článku vám ho radi...