Mixit

Produkty Mixit nájdete v našich kategóriách:

Predstavenie značky Mixit

Za značkou Mixit stoja dvaja mladí chalani, ktorí ponúkajú niečo viac ako len bežný nákup cez internet. V Mixit ponuke nájdete chrumkavé lyo ovocie, müsli a granolu, sladké a slané snacky, orechy, mixitky, mixitelly a mnoho ďalších produktov. Okrem chutných a kvalitných surovín sa snažia z nákupu vytvoriť zábavný zážitok. Mixit dáva možnosť namiešať si vlastný mix podľa preferencie zákazníka.

Viac informácií o Mixit

Mixit
Orechové Müsli - Mixit

Orechové Müsli - Mixit 400g

Zmes Orechov - Mixit

Zmes Orechov - Mixit 400g

Čokoládová kaša s pekanmi do Vrecka - Mixit

Čokoládová kaša s pekanmi do Vrecka - Mixit 60g

Praclíky Perníkové Korenie - Mixit

Praclíky Perníkové Korenie - Mixit 250g

Mixit nie je len zdravá strava. Je to zábavný proces, ako sa k nej dopracovať. Keď dvaja niekdajší študneti ekonómie – Tomáš a Martin – Mixit zakladali, mali jasnú víziu. Na trh chceli dostať moderný produkt, ktorý nebude len dobre chutiť, ale prinesie aj zaujímavý dizajn a chuť spoznávať nepoznané. Rok po roku sa k tomuto kroku postupne prepracovali. Dnes, po vyše 10 rokoch na trhu, patrí Mixit medzi rešpektované značky müsli a zdravých potravín. 

Aké produkty Mixit nájdete v našej ponuke? 

Absolútny základ portfólia Mixit tvoria ich müsli. Orieškové, svieže letné či odvážnejšie príchute kombinujúce zelený čaj s mrazeným ovocím – to všetko u nás môžete ochutnať.

Myslíme aj na bežné chrumkanie počas dňa. Naskladnili sme preto viacero zaujímavých snackov, ktoré by ste prehliadnuť nemali. Čo tak napríklad chrumkavé sladko-slané praclíky obalené v kvalitnej mliečnej čokoláde? Alebo si vyberte spomedzi mnohých druhov bezlepkových či proteínových tyčiniek. Čakajú len na vás.

Vyskúšali ste už lyofilizované ovocie? Nebojte sa, jazyk si budete lámať len na tom názve. Mixit ovocie sušené mrazom je lahodným dopoludňajším či popoludňajším snackom, ale aj výbornou voľbou pri pečení či objavovaní nových zaujímavých kombinácií.

V našej ponuke nájdete vyše 60 produktov Mixit v narôznejších podobách. Na svoje si tak príde každý.

Čím je značka Mixit výnimočná? 

  • jedinečný koncept s možnosťou namixovať si vlastné müsli,
  • použitie kvalitných a lokálnych surovín,
  • dizajnové spracovanie produktov,
  • neustále sa rozširujúca ponuka zdravej stravy.
Ponúkame
overené produkty
Expresne rýchle
dodanie tovaru
Garancia
vrátenia peňazí
Pohodlný a
bezpečný nákup