Čučoriedka Mixitka Bez Lepku - Mixit

  Čučoriedka Mixitka Bez Lepku - Mixit 46g

  Lahodná datľová tyčinka s čučoriedkami

  Viac informácií

  Výrobca: Mixit

  Najlepšie ceny s
  NUTE PREMIUM
  Ponúkame
  overené produkty
  Expresne rýchle
  dodanie tovaru
  Pohodlný a
  bezpečný nákup
  Popis produktu

  Milujete čučoriedky? Nové Mixitky oslavujú modré pusy, koláčky od babičiek a letnú vôňu čučoriedkových kríkov. Do tejto jedinečnej tyčinky bola pridaná quinoa, ktorá je bohatá na minerály a bielkoviny, slnečnica a baobab. Spoločne s ďatľami je to lahodná desiata plná tej najzdravšej energie.

  Zloženie: 
  Sušené datle 73,3 %, lyofilizované čučoriedky 10 %, quinoa chrumky, slnečnicové semená, slnečnicový olej, lyofilizované černice, baobab

  Môže obsahovať stopy škrupinových plodov, arašidov, mlieka a sóje. Môže obsahovať časti kôstok. Skladujte v suchu, chráňte pred teplom.

  Predstavenie značky Mixit

  Za značkou Mixit stoja dvaja mladí chalani, ktorí ponúkajú niečo viac ako len bežný nákup cez internet. V Mixit ponuke nájdete chrumkavé lyo ovocie, müsli a granolu, sladké a slané snacky, orechy, mixitky, mixitelly a mnoho ďalších produktov. Okrem chutných a kvalitných surovín sa snažia z nákupu vytvoriť zábavný zážitok. Mixit dáva možnosť namiešať si vlastný mix podľa preferencie zákazníka.

  Viac informácií o značke Mixit »

  Predstavenie značky Nute:

  Účelom e-shopu Nute je pomáhať ľuďom dosiahnuť zdravý životný štýl za dostupné ceny. Nute ponúka široký sortiment zdravých potravín od orechových masiel, orechov, sušeného ovocia, musli, snackov až po športovú výživu. Všetky produkty sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín, bez umelých konzervantov a farbív. 

  Podrobnosti
  Výživové údaje na 100g
  Energia 1316 kj / 314 kcal
  Tuky 6 g
  z toho nasýtené mastné kyseliny 0.5 g
  Sacharidy 64 g
  z toho cukry 51 g
  Vláknina 11 g
  Bielkoviny 4.9 g
  Soľ 0 g

  Značka: Mixit

  Určite ešte odporúčame dokúpiť