Mix Orechy a Ovocie do Vrecka - Mixit

  Mix Orechy a Ovocie do Vrecka - Mixit 80g

  Zmes orechov a sušeného ovocia

  Hmotnosť: 80 g

  Zloženie: lieskové orechy 15 %, kľukva 15 % (kľukva "brusnica kanadská" 65 %, cukor, slnečnicový olej), mandle 14 %, kokosové plátky 13 %, pražené arašidy 12 %, medový banán 11 % (banán 70 %, cukor 17 %, kokosový olej, med 2 %, banánová aróma), jadrá kešu orechov 10 %, para orechy 10 %

  Môže obsahovať stopy lepku, mlieka, iných škrupinových plodov, sezamu a sóje. Môže obsahovať časti škrupín.

  Viac informácií

  1,99 € s DPH
  Balenie - 80g
  Produkt máme na sklade - môžete mať 24.05. - 25.05.2024

  Výrobca: Mixit

  Najlepšie ceny s
  NUTE PREMIUM
  Ponúkame
  overené produkty
  Expresne rýchle
  dodanie tovaru
  Pohodlný a
  bezpečný nákup
  Popis produktu

  Niekto by možno povedal, že táto kombinácia nemôže fungovať, ale pravdou je, že funguje na jednotku s hviezdičkou! A to vám kľudne dvakrát podčiarkneme :-) ... Mix obľúbených orechov (nájdete tu lieskovce, mandličky, zlomky para orechov, naturálne kešu a pražené arašidy) v kombinácii s brusnicami a medovými plátkami banánu. To všetko zasypané plátkami kokosu. Neodolateľná kombinácia, ktorej sa nebudete môcť nabažiť!

  Predstavenie značky Mixit

  Za značkou Mixit stoja dvaja mladí chalani, ktorí ponúkajú niečo viac ako len bežný nákup cez internet. V Mixit ponuke nájdete chrumkavé lyo ovocie, müsli a granolu, sladké a slané snacky, orechy, mixitky, mixitelly a mnoho ďalších produktov. Okrem chutných a kvalitných surovín sa snažia z nákupu vytvoriť zábavný zážitok. Mixit dáva možnosť namiešať si vlastný mix podľa preferencie zákazníka.

  Viac informácií o značke Mixit »

  Predstavenie značky Nute:

  Účelom e-shopu Nute je pomáhať ľuďom dosiahnuť zdravý životný štýl za dostupné ceny. Nute ponúka široký sortiment zdravých potravín od orechových masiel, orechov, sušeného ovocia, musli, snackov až po športovú výživu. Všetky produkty sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín, bez umelých konzervantov a farbív. 

  Podrobnosti
  Energia na 100 g 2315 kJ/553 kcal
  Tuky 45 g
  z toho nasýtené mastné kyseliny 15 g
  Sacharidy 33 g
  z toho cukry 17 g
  Vláknina 9 g
  Bielkoviny 13 g
  Soľ 0 g

  Značka: Mixit

  Určite ešte odporúčame dokúpiť