Trubičky a tuby Kolatch: dezerty s výbornými recenziami!

Pred niekoľkými rokmi priniesla slovenská firma Kolatch na trh zmes na prípravu nepečeného koláča. Dnes, prostredníctvom svojich produktov, ponúka ešte oveľa viac – príjem energie, pohladenie chuťových pohárikov, no najmä zdravé dezerty vhodné naozaj pre každého.

Ovocie v čokoláde, tyčinky a trubičky Kolatch

Kolatch tuby, trubičky či dražé

V portfóliu nájdeme tuby a trubičky, ktoré sú výborným sladkým dezertom, ale zároveň nimi môžete jedlá dochucovať. Tu sa však vaše možnosti zďaleka nekončia. Využiť ich môžete aj ako surovinu pri pečení. Na výber máte množstvo príchutí – slaný karamel, vanilka, lieskové oriešky, pistácie, mandle, jahody, kokos a kakao, káva či dokonca aj kombinácie s proteínom. Kolatch tuba predstavuje veľmi praktické 45-gramové balenie, ktoré môžete mať po ruke kedykoľvek a kdekoľvek. Zaženie chuť na sladké, zasýti, doplní energiu a chutí skvelo.

Kolatch tuby sú momentálne dostupné v dvoch príchutiach – slaný karamel doplnený lieskovcami a pistácia. Tieto chutné náplne sú obalené v bielej čokoláde v rovnako praktickom 35-gramovom balení.

Ďalej slovenská firma Kolatch prináša aj dražé – teda chrumkavé, kvalitné, mrazom sušené bio ovocie obalené v mliečnej, bielej aj horkej čokoláde.

Slovenské dezerty bez palmového oleja

Skôr, ako si predstavíme snacky od Kolatch a všetky ich benefity, treba vyzdvihnúť celistvosť a pridanú hodnotu značky Kolatch, ktorá sľubuje viac a naozaj od nej viac aj dostaneme. Nielen my, spotrebitelia, ale aj príroda. Rozoberme si teda postupne všetky bonusy, ktoré táto značka prináša.

Samozrejme, každá značka sa rada prezentuje prvotriednou kvalitou, ktorá ale u mnohých predstavuje len šikovný marketingový ťah. Pri firme Kolatch však môžete staviť na istotu. Nielen, že ich suroviny sú naozaj vyberané a spracovávané dôkladne, neobsahujú ani pridané chemické dochucovadlá, palmový olej či umelé farbivá. Navyše ide o domáce slovenské výrobky bez lepku.

Tyčinky a tuby Kolatch - slovenské dezerty

Darčekové balenie Kolatch Tuba

Etický, sociálny aj prírodný rozmer

Produkty značky Kolatch šetria aj našu prírodu. Kolatch tuby sú z veľkej časti vyrobené z hliníka. Ten prináša hneď niekoľko benefitov. Chráni kvalitu produktu pred vonkajšími vplyvmi, je trvácny a zároveň sa dá tak-povediac ,,donekonečna“ recyklovať. Patrí navyše aj medzi najpočetnejší zdroj nerastu a jeho recykláciou môžu vzniknúť nielen ďalšie takéto tuby, ale aj mnohé iné produkty. Vrchnáčik je rovnako vyrobený z recyklovateľného plastu a firma apeluje na to, aby sa ich tuby správne recyklovali – teda vrchnáčik treba odseparovať zvlášť do plastu, tubu do nádoby určenej na kov. Tak dávame možnosť ďalšiemu spracovaniu týchto materiálov.

Okrem recyklovateľných materiálov sa firma podieľa aj na obnove našej prírody. Konkrétne na výsadbe stromov v Tatrách. Spoločne s organizáciou Pure Slovakia pracovali na projekte obnovy lesov v obci Mengusovce. Celkovo vysadili takmer 4 hektáre nového lesa.

Kde sa dajú produkty Kolatch kúpiť?

Kolatch tuby a tubičky si môžete zakúpiť na oficiálnej stránke firmy. Ich sladké dezerty nájdete aj v našom eshope nute.sk. Ak preferujete osobný nákup, objavíte ich aj na pultoch obľúbených drogérií či dokonca vo vybraných lekárňach.

Tuba Kolatch - zdravý dezert


Publikované: 14.04.2023

Mohlo by vás tiež zaujímať
Arašidová múka: účinky a využitie (+ recepty)
Arašidová múka: účinky a využitie (+ recepty)

Arašidová múka je jednou z obľúbených alternatív obyčajnej bielej múky. Je mimoriadne vhodná na pečenie sladkých dobrôt, ktorým dodá jedinečnú orieškovú príchuť. Viete, aké účinky má na...

Zdravé ovocie v čokoláde.  Ako si vybrať najlepšie?
Zdravé ovocie v čokoláde. Ako si vybrať najlepšie?

Ak patríte medzi milovníkov zdravej a vyváženej stravy, možno ste sa už stretli s názorom okolia, že váš jedálniček musí byť fádny a bez chuti. To však vôbec nie je pravda! Ochutnajte...

Mandľová múka aj na makrónky: účinky a využitie
Mandľová múka aj na makrónky: účinky a využitie

Klasickú obilnú múku môžete dnes už nahradiť za zdravšie alternatívy. Jednou z nich je aj mandľová múka. Aké je jej využitie v modernej gasgtronómií? Všetko podstatné sa dočítate v našom...