SiS Beta Fuel Energy Chew Citrón 60g

Želé Beta Fuel s dvojitým zdrojom energie dodávajú energiu v jedinečných a uspokojujúcich žuvacích tyčinkách. Sú súčasťou celého radu popredných riešení dodávania energie, ktorý zahŕňa nápoje a gély, veľmi ľahko sa konzumujú a dodávajú 46 gramov sacharidov na zlepšenie a udržanie optimálneho výkonu.

Viac informácií

-8% 3,89 € s DPH
3,59 € s DPH
Balenie - 60g
Produkt máme na sklade - môžete mať 24.05. - 25.05.2024
Najlepšie ceny s
NUTE PREMIUM
Ponúkame
overené produkty
Expresne rýchle
dodanie tovaru
Pohodlný a
bezpečný nákup
Popis produktu

Ako vytrvalostný športovec, ktorý namáha telo po dobu zvyčajne dlhšiu ako dve hodiny, pre zabezpečenie kvalitného a konkurencieschopného výkonu musíte prijať 80-120 g sacharidov za hodinu. Energetické želé Science in Sport Beta Fuel s dvojitým zdrojom poskytujú 46 g rýchlych sacharidov v pohodlnom a chutnom žuvaní, ktoré boli optimalizované s novým pomerom 1:0,8, ktorý zvyšuje výkon a zvyšuje efektivitu využitia sacharidov bez gastrointestinálneho nepohodlia.

NOVINKA POMER 1:0,8 NAHRADZUJE POMER 2:1
Pomer glukózy k fruktóze 1:0,8 zvyšuje percento požitých sacharidov, ktoré sa oxidujú (známa ako účinnosť) zo 62 % na 74 % v porovnaní s pomerom 2:1.
Pomer glukózy k fruktóze 1:0,8 znižuje symptómy plnosti žalúdka, v porovnaní s pomerom 2:1.

ZA VÝVOJOM BETA FUEL STOJÍ VEDA
Prostredníctvom tímu Performance Solutions, SiS úzko spolupracovalo s elitnými športovcami pri výskume a vývoji nového radu Beta Fuel, aby nám priniesli vedecky vynikajúce ,,palivo´´, ktoré nám umožní použiť o 17 % viac sacharidov.

Balenie obsahuje 6 energetických cukríkov na báze glukózy (36 %) a fruktózy (29 %) príchuťou citrónu.
Hmotnosť: 60 g

Zloženie: Cukor, voda, glukózový sirup, fruktózový sirup, želírujúca látka (pektín), farbivo (karotény), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), prírodná aróma, kukuričný škrob, polevová látka (kokosový olej, karnaubský vosk).
Môže obsahovať vajcia, rybu, sóju, mlieko a glutén.

Skladovanie: Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Odporúčané dávkovanie: Užívajte behom dlhšieho tréningu na doplnenie energie (60 g – celé balenie). Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie: Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia.

Predstavenie značky SiS

Najlepší z najlepších. Britská spoločnosť Science in Sport (SiS) prešla od svojho založenia v roku 1992 obrovský kus cesty. Niet sa preto čomu čudovať, že je dnes stabilným hráčom vo svete fitness stravy a výživových doplnkov. Dokazuje to najmä fakt, že produkty SiS nájdete až v 100 krajinách naprieč celým svetom.

Science in Sport sa opiera v prvom rade o kvalitu. Aj preto sú ich produkty výsledkom výskumnej činnosti a dlhodobého testovania. Fitness strava či energetické gély a prášky s obľubou využívajú milióny športovcov z rôznych odvetví. Okrem iného je tiež SiS hrdým partnerom Britskej olympijskej federácie či profesionálneho cyklistického tímu Team Ineos Grenadiers.

Viac informácií o značke Science in Sport (SiS) »

Predstavenie značky Nute:

Účelom e-shopu Nute je pomáhať ľuďom dosiahnuť zdravý životný štýl za dostupné ceny. Nute ponúka široký sortiment zdravých potravín od orechových masiel, orechov, sušeného ovocia, musli, snackov až po športovú výživu. Všetky produkty sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín, bez umelých konzervantov a farbív. 

Podrobnosti
Výživové údaje na 100 g
Energia 1314 kJ / 310 kcal
Tuky 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 75 g
z toho cukry 67 g
Bielkoviny 0 g
Soľ 0,18 g

Značka: Science in Sport (SiS)

Určite ešte odporúčame dokúpiť