iTEA - Veselý čaj

  iTEA - Veselý čaj 80g

  Veselý čaj myslí aj na kolegov z IT oddelenia a namiešal pre nich ajťácky čaj.

  Viac informácií

  7,89 € s DPH
  Balenie - 80g
  Produkt máme na sklade - môžete mať 20.06. - 21.06.2024

  Výrobca: Veselý Čaj

  Najlepšie ceny s
  NUTE PREMIUM
  Ponúkame
  overené produkty
  Expresne rýchle
  dodanie tovaru
  Pohodlný a
  bezpečný nákup
  Popis produktu

  Nenápadne sa potulujú po chodbách firiem. Majú svoj vlastný svet, no bez nich by to nešlo. Máme sypaný čaj, ktorý ich udrží v najlepšej kondícii. Kúsky mrkvy na oči, fenikel na trávenie, konopné semienka, aby boli milší. Máme pre nich čaj, pri ktorom môžu viesť nekonečné debaty, či je lepši MS alebo Linux, Marvel vs DC, ajfón alebo android..

  Zloženie čaju: Kúsky jabĺk, kvety ibišteka, šupky fazule, citrónová tráva, stévia, fenikel, červené a čierne ríbezle, kvety nevädze, kvety levandule, lupienky ruží, koreň valeriány, koncentrát z mrkvy a čučoriedok, tamarid, konopné semienka, prírodná aróma.

  Príprava: voda = 100° C, lúhovanie 8-10 min, 1 čajová lyžička vystačí na 2dcl

  Predstavenie značky Veselý Čaj

  Ľudia sa väčšinou delia na dve skupiny. Milovníkov kávy alebo milovníkov čajov. Ak patríš do druhej skupiny, tak ťa naša ponuka zdravých čajíkov akiste poteší. S úsmevom je život krajší a rozdávať radosť a pokoj je v dnešnej uponáhľanej dobe na nezaplatenie. Svoje o tom vie aj značka Veselý čaj, ktorá, už ako názov napovedá, prichádza na trh s čajmi, pri ktorých si vaše telo dokonale oddýchne, myseľ zrelaxuje a vyčaria vám úsmev na tvári. Samozrejme, čaje sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín starostlivo zostavených z rôznych druhov.

  Viac informácií o značke Veselý Čaj »

  Predstavenie značky Nute:

  Účelom e-shopu Nute je pomáhať ľuďom dosiahnuť zdravý životný štýl za dostupné ceny. Nute ponúka široký sortiment zdravých potravín od orechových masiel, orechov, sušeného ovocia, musli, snackov až po športovú výživu. Všetky produkty sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín, bez umelých konzervantov a farbív. 

  Podrobnosti

  Značka: Veselý Čaj

  Určite ešte odporúčame dokúpiť