BIO Upokojujúca Kamilka - Medica tea

  BIO Upokojujúca Kamilka - Medica tea 30g

  Jednodruhový kamilkový čaj, ktorý dokáže pomôcť pri širokom spektre problémov. Najlepšie účinky má kamilka pri problémoch s trávením, kožnými problémami a cholesterolom.

  Viac informácií

  4,89 € s DPH
  Balenie - 30g
  Produkt máme na sklade - môžete mať 19.04. - 20.04.2024

  Výrobca: Veselý Čaj

  Najlepšie ceny s
  NUTE PREMIUM
  Ponúkame
  overené produkty
  Expresne rýchle
  dodanie tovaru
  Pohodlný a
  bezpečný nákup
  Popis produktu

  Rumanček, harmanček, kamilka – to všetko sú rôzne názvy pre tú istú bylinku, ktorá upokojuje tráviacu aj vylučovaciu sústavu, zmierňuje kožné problémy a upokojuje myseľ. Jej pozitívne účinky sú využiteľné aj pri menštruačných bolestiach či pri potrebe zníženia hladiny cholesterolu v krvi.

  S čím vám tento čaj pomôže?
  • Upokojiť trávenie
  • Zmierniť menštruačné bolesti
  • Znížiť cholesterol

  Kamilka – upokojuje tráviacu a vylučovaciu sústavu, pokožku, myseľ a celý organizmus. Zmierňuje menštruačné bolesti, znižuje cholesterol.

  Zloženie: rumanček kamilkový (Matricaria recutita) tej najvyššej kvality

  Rumanček je certifikovaného BIO pôvodu.

  Príprava: voda = 100° luhovanie 8-10 min, 1-2 čajové lyžičky 2dcl

  Medica Tea sú liečivé čaje, stvorené, aby pomáhali. Príroda nám dala všetko potrebné , aby nám pomohla zvládnuť boj s chorobami a príznakmi modernej doby. Zloženie čaju je výlučne z prísne kontrolovaných organických surovín. Vybrané čajové zmesi svojim zložením a účinkami pomáhajú pri vybraných problémoch prírodnou cestou.

  Produkty Medica TEA v žiadnom prípade nenahrádzajú liečbu a vždy sa obráťte na svojho lekára.

  Predstavenie značky Veselý Čaj

  Ľudia sa väčšinou delia na dve skupiny. Milovníkov kávy alebo milovníkov čajov. Ak patríš do druhej skupiny, tak ťa naša ponuka zdravých čajíkov akiste poteší. S úsmevom je život krajší a rozdávať radosť a pokoj je v dnešnej uponáhľanej dobe na nezaplatenie. Svoje o tom vie aj značka Veselý čaj, ktorá, už ako názov napovedá, prichádza na trh s čajmi, pri ktorých si vaše telo dokonale oddýchne, myseľ zrelaxuje a vyčaria vám úsmev na tvári. Samozrejme, čaje sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín starostlivo zostavených z rôznych druhov.

  Viac informácií o značke Veselý Čaj »

  Predstavenie značky Nute:

  Účelom e-shopu Nute je pomáhať ľuďom dosiahnuť zdravý životný štýl za dostupné ceny. Nute ponúka široký sortiment zdravých potravín od orechových masiel, orechov, sušeného ovocia, musli, snackov až po športovú výživu. Všetky produkty sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín, bez umelých konzervantov a farbív. 

  Podrobnosti

  Značka: Veselý Čaj

  Určite ešte odporúčame dokúpiť