Dominikánska republika - Coffeein (100 % Arabika)

  Dominikánska republika - Coffeein (100 % Arabika) 200g

  Ochutnajte ovocie najstaršieho kávovníka odrody bourbon. Skvelá na espresso. Plná a bohatá oriešková chuť s minimálnou aciditou tvorí telo kávy. Následne na podnebí zostáva veľmi sladká dochuť. Plná karamelová aróma kávy dotvára jej dokonalosť. Chuťovo pripomína slávnu a drahú jamajskú kávu blue mountain, alebo Kubánsku Sierra Maestra.

  Viac informácií

  6,89 € s DPH
  Balenie - 200g
  Produkt máme na sklade - môžete mať 22.07. - 23.07.2024

  Výrobca: Coffeein

  Najlepšie ceny s
  NUTE PREMIUM
  Ponúkame
  overené produkty
  Expresne rýchle
  dodanie tovaru
  Pohodlný a
  bezpečný nákup
  Popis produktu

  Dominika je nová Cuba. Ak ste milovníkom kubánskej kávy, tak ste na správnom mieste. Dominika je totižto ostrov hneď vedľa Kuby a tak má podobné podmienky na pestovanie kávovníka. Bohatá chuť a silné telo. To je naša Dominika.

  100 % Arabika
  Odtieň praženia:
  Full City
  Metóda prípravy:
  espresso, french press, moka kávovar
  Veľkosť balenia:
  200 g (zrnková káva)

  Kávovník sa pestuje v nadmorskej výške 1500 - 2100 m n. m. a káva je spracovaná mokrou metódou. Región, kde sa pestuje, sa môže pýšiť skutočne unikátnym podnebím pre pestovanie kávy. Celoročné dažde, hmla, teplé oceánske prúdy, pôda bohatá na minerály. To všetko formuje výslednú chuť a kvalitu kávy.

  Predstavenie značky Coffein

  Láska a vášeň ku káve dokážu vytvoriť výnimočné produkty, ktoré spájajú milovníkov kávy po celom svete. Dá sa povedať, že aj takto začala v roku 2011 značka COFFEEIN – ako eshop s poprednou talianskou kávou.

  Avšak lásku ku káve a neustále vzdelávanie zakladateľov prvotného eshopu nakoniec zaviedla na cestu otvoriť si v roku 2015 vlastnú pražiareň kávy, ktorá sa dnes nachádza v Šahách a predstavuje modernú treťovlnovú pražiareň výberovej kávy. Vďaka nim nemusíme o prvotriednej kvalite kávy z ďalekých krajín, kde sa pestuje, len snívať, ale ponúknuť ju aj vám.

  Viac informácií o značke Coffeein »

  Predstavenie značky Nute:

  Účelom e-shopu Nute je pomáhať ľuďom dosiahnuť zdravý životný štýl za dostupné ceny. Nute ponúka široký sortiment zdravých potravín od orechových masiel, orechov, sušeného ovocia, musli, snackov až po športovú výživu. Všetky produkty sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín, bez umelých konzervantov a farbív. 

  Podrobnosti

  Značka: Coffeein

  Určite ešte odporúčame dokúpiť