Coffeein

Produkty Coffeein nájdete v našich kategóriách:

Predstavenie značky Coffein

Láska a vášeň ku káve dokážu vytvoriť výnimočné produkty, ktoré spájajú milovníkov kávy po celom svete. Dá sa povedať, že aj takto začala v roku 2011 značka COFFEEIN – ako eshop s poprednou talianskou kávou.

Avšak lásku ku káve a neustále vzdelávanie zakladateľov prvotného eshopu nakoniec zaviedla na cestu otvoriť si v roku 2015 vlastnú pražiareň kávy, ktorá sa dnes nachádza v Šahách a predstavuje modernú treťovlnovú pražiareň výberovej kávy. Vďaka nim nemusíme o prvotriednej kvalite kávy z ďalekých krajín, kde sa pestuje, len snívať, ale ponúknuť ju aj vám.

Viac informácií o Coffeein

Coffeein

Aké produkty značky Coffeein nájdete v našej ponuke?

Prebúdzajte sa každé ráno s vôňou kávy, ktorá vás navodí na tú správnu vlnu. Vybrali sme pre vás najväčších favoritov kávy značky Coffeein, ktoré v sebe nesú hlboké posolstvo a príbeh. Vychutnajte si chvíle s prítomnosťou lahodných orechových tónov s jemnou aciditou bobuľového ovocia v Elite espresso zmesi, ktorá vás príjemne očarí.

Patríte k tým náročnejším kávičkárom? Ponorte sa napríklad do chuti kávy, ktorá bola pestovaná v Peru a dominujú v nej sladké a čokoládové tóny s podtónom kakaa. Nebráňte sa novým arómam kvalitnej kávy a ochutnajte chuť Etópie, Papua Novej Guiney, Kuby či Brazílie.

Čím je značka Coffeein výnimočná?

  • každý rok nová ponuka 40 nových výberových káv od drobných farmárov,
  • znalosti z pestovania a spracovania kávy,
  • kvalitné a zaujímavé kávy priamo od farmárov,
  • 11 rokov skúseností a úspechu na trhu,
  • spoločensky zodpovedná pražiareň.
Ponúkame
overené produkty
Expresne rýchle
dodanie tovaru
Garancia
vrátenia peňazí
Pohodlný a
bezpečný nákup