Bombus Raw Energy Mix 2+1ks 3x50g

  Bombus Raw Energy Mix 2+1ks 3x50g 150g

  Vychutnaj si výhodnú osviežujúcu kombináciu 3 vybraných tyčiniek RAW ENERGY, zlepšia ti náladu a dodajú maximum potrebnej energie.

  Viac informácií

  2,19 € s DPH
  Balenie - 150g
  Produkt máme na sklade - môžete mať 24.05. - 25.05.2024

  Výrobca: Bombus

  Najlepšie ceny s
  NUTE PREMIUM
  Ponúkame
  overené produkty
  Expresne rýchle
  dodanie tovaru
  Pohodlný a
  bezpečný nákup
  Popis produktu

  Výhodné balenie RAW ENERGY 2+1 zadarmo

  Tyčinka Slaný karamel a arašidy určená všetkým milovníkom arašidov. V kombinácii s datľami skvele zasýti a dodá telu toľko potrebné bielkoviny. Arašidy obsahujú veľa prospešných vitamínov a minerálov medzi ktorými je horčík, ktorého má väčšina ľudí nedostatok. Arašidy tiež výborne pohlcujú sladkosť z datlí. Tyčinka obsahuje nesolené kúsky arašidov.

  Tyčinka Maracuja a kokos je vášnivá kombinácia čistého výťažku z maracuje, kokosu a datlí a pôsobí ako spoľahlivý zdroj prírodnej energie, chuti a zdravia pre Vaše telo. Tejto energetickej tyčinke doslova dominuje chuť maracuje, ktorej aróma je zložená z viac než stovky prírodných látok.

  Osviežujúca a trópmi požehnaná tyčinka Kokos a kakao s výraznou chuťou kokosu a kakaa vám poskytne nielen skvelú chuť, ale tiež doplní hŕbu zdraviu prospešných látok a veľmi hodnotnej vlákniny. Zaženie hlad, zasýti aj v malom množstve a pri zvýšenej fyzickej a psychickej aktivite rýchlo dodá toľko potrebnú energiu.

  Zloženie balenia 2+1:

  • Maracuja a kokos: Datle 68%, kokos 27%, koncentrovaná šťava z maracuje 5%.
  • Kokos a kakao: Datle 68%, kokos 26%, kakao 6%.
  • Slaný karamel a arašidy: Datle 60%, arašidy 38,2%, karamelová aróma 0,8%, soľ 1%.

  Obsah: 3ks x 50 g

  Upozornenie: Produkt môže obsahovať arašidy, sezamové semená a iné orechy.

  Predstavenie značky Bombus

  Počuli ste už o značke Bombus? Že nie? Je čas to zmeniť. Český producent zdravých ovocných RAW tyčiniek vyrobených bez tepelnej úpravy za povšimnutie rozhodne stojí. Po dvoch rokoch vývoja a skúšania najrôznejších receptúr prišiel Bombus na trh na jar v roku 2014 so šiestimi druhmi ovocných tyčiniek. O 10 rokov vyváža rovnaký producent milióny svojich tyčiniek do 20 krajín po svete.

  Obrovskou devízou tyčiniek Bombus je ich dostupnosť – vďaka čistému zloženiu si ich môže dopriať skutočne každý.

  Viac informácií o značke Bombus »

  Predstavenie značky Nute:

  Účelom e-shopu Nute je pomáhať ľuďom dosiahnuť zdravý životný štýl za dostupné ceny. Nute ponúka široký sortiment zdravých potravín od orechových masiel, orechov, sušeného ovocia, musli, snackov až po športovú výživu. Všetky produkty sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín, bez umelých konzervantov a farbív. 

  Podrobnosti

  Značka: Bombus

  Určite ešte odporúčame dokúpiť