100% Lyofilizované Višne - LifeLike

  100% Lyofilizované Višne - LifeLike 50g

  100% lyofilizované višne

  Viac informácií

  3,89 € s DPH
  Balenie - 50g
  Produkt máme na sklade - môžete mať 19.04. - 20.04.2024

  Výrobca: LifeLike

  Najlepšie ceny s
  NUTE PREMIUM
  Ponúkame
  overené produkty
  Expresne rýchle
  dodanie tovaru
  Pohodlný a
  bezpečný nákup
  Popis produktu

  Višne sú známe svojimi antioxidačnými účinkami a vysokým obsahom minerálu – predovšetkým jódu, ktorý je vhodný pre problémy so štítnou žľazou. Ďalej železa, horčíka a draslíka. Pomáhajú pri liečbe cukrovky a podporujú tvorbu inzulínu. Ako jedna z mála potravín pomáhajú s nespavosťou vďaka melatonínu, ktorý uľahčuje zaspávanie.

  Chrumkavé višne využijete na ozdobu sladkých koláčov, do raňajok a jogurtu, alebo ich môžete len tak chrumkať na desiatu.

  ČO JE LYOFILIZOVANÉ OVOCIE?
  Lyofilizácia je proces sušenia ovocia mrazom. Ovocie je najskôr prudko zmrazené a následne sušené pri nižšom tlaku, kde sa voda z ovocia mení na paru a ovocie si tak zachováva svoju prirodzenú štruktúru, farbu, vôňu a predovšetkým nutričnú hodnotu vrátane všetkých vitamínov a minerálov obsiahnutých v čerstvom ovocí. Jednoducho všetko, čo nájdete v čerstvom ovocí nájdete aj v lyofilizovanom.

  LifeLike je zdravá strava, ktorá na trhu nemá páru. Myšlienku k vzniku tejto českej značky posilnila nespokojnosť s vtedajšími výrobkami, a tak sa začala lákavá cesta objavovania. Zakladatelia značky vedeli, že nájsť kvalitné a chutné suroviny nebude prechádzka ružovou záhradou. Avšak, ak sa nehodláte len tak zmieriť s nejakým priemerom, nemáte na výber.

  Cesta značky LifeLike viedla dlhými uličkami hľadania, objavovania, varenia, a kombinovania toho najlepšieho, aby mohlo vzniknúť niečo mimoriadne. Vložili do toho celé svoje srdce a už od roku 2019 rozširujú a naďalej zveľaďujú svoj sortiment orechov, olejov, tyčiniek či krémov, ktoré len tak nesplynú s davom.

  Viac informácií o značke LifeLike »

  Predstavenie značky Nute:

  Účelom e-shopu Nute je pomáhať ľuďom dosiahnuť zdravý životný štýl za dostupné ceny. Nute ponúka široký sortiment zdravých potravín od orechových masiel, orechov, sušeného ovocia, musli, snackov až po športovú výživu. Všetky produkty sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín, bez umelých konzervantov a farbív. 

  Podrobnosti
  Výživové údaje na 100 g
  Energia 1 449 kJ / 346 kcal
  Tuky 3,2 g
  z toho nasýtené mastné kyseliny 0,7 g
  Sacharidy 69,7 g
  z toho cukry 63,1 g
  Vláknina 6,6 g
  Bielkoviny 5,7 g
  Soľ < 0,1 g

  Značka: LifeLike

  Určite ešte odporúčame dokúpiť