Vitamín C so Šípkou 100 kapsúl - Nutrend

  Vitamín C so Šípkou 100 kapsúl - Nutrend 80g

  Vitamín C je významný antioxidant, ktorý podporuje tvorbu kolagénu, imunitný systém, má pozitívny vplyv na energetický metabolizmus a prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.

  Viac informácií

  7,99 € s DPH
  Balenie - 80g
  Produkt máme na sklade - môžete mať 19.04. - 20.04.2024

  Výrobca: Nutrend

  Najlepšie ceny s
  NUTE PREMIUM
  Ponúkame
  overené produkty
  Expresne rýchle
  dodanie tovaru
  Pohodlný a
  bezpečný nákup
  Popis produktu

  Top vlastnosti Nutrend Vitamín C:

  • podpora imunitného systému
  • redukcia únavy a vyčerpania
  • 500 mg vitamínu C v tablete
  • s extraktom zo šípiek
  Odporúčané dávkovanie produktu VITAMÍN C so šípkami:
  jedna tableta denne najlepšie po fyzickej aktivite alebo večer pred spaním. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.
   
  Použitie: tabletu prehltnite a zapite dostatočným množstvom nápoja. Po otvorení skladujte pri teplote do 25 ° C a spotrebujte do 3 mesiacov.
   
  Upozornenie: Výživový doplnok.
  Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti do 3 rokov! Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
   
  VITAMÍN C SO ŠÍPKAMI zloženie:
  kyselina L-askorbová (vitamín C), plnidlá mikrokryštalická celulóza a hydroxypropylmetylcelulóza, leštiaca látka (síran vápenatý, uhličitan horečnatý, polydextróza, polyetylénglykol, hydroxypropylcelulóza), extrakt zo šípok 10:1, protihrudkujúca látka stearan horečnatý a oxid kremičitý.

  Predstavenie značky Nutrend

  Zdokonaľte svoj aktívny životný štýl so značkou NUTREND. Stavte aj vy na zdravotnú bezchybnosť, účinnosť a špičkovú kvalitu. Spoločnosť NUTREND je svetovým lídrom v oblasti výživových doplnkov a rýchlych a výživných snackov pre športovcov. NUTREND je jedným z najvýznamnejších európskych výrobcov výživových doplnkov pre šport a aktívny životný štýl s rozmanitým sortimentom výrobkov, špičkovými inováciami a neochvejným zameraním na kvalitu a vzdelávanie.

  Milióny spokojných spotrebiteľov potvrdzujú vysokú kvalitu tovaru. Rovnako tak aj elitní športovci, ktorých výkony a kariéra závisia od výživových doplnkov. Spoločnosť NUTREND neustále expanduje na medzinárodnej úrovni, pričom jej výrobky sa v súčasnosti predávajú vo viac ako 60 krajinách.

  Viac informácií o značke Nutrend »

  Predstavenie značky Nute:

  Účelom e-shopu Nute je pomáhať ľuďom dosiahnuť zdravý životný štýl za dostupné ceny. Nute ponúka široký sortiment zdravých potravín od orechových masiel, orechov, sušeného ovocia, musli, snackov až po športovú výživu. Všetky produkty sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín, bez umelých konzervantov a farbív. 

  Podrobnosti
  Nutričné hodnoty1 tableta
  Vitamín C 500 mg = 625 % *
  Extrakt zo šípiek 10/1 10 mg
  * Referenčná hodnota príjmu

  Značka: Nutrend

  Určite ešte odporúčame dokúpiť