SiS REGO Regeneračný Nápoj Višňa 30ml

  SiS REGO Regeneračný Nápoj Višňa 30ml 30g

  SiS REGO Regeneračný nápoj obsahuje 100% višňový koncentrát, ktorý je bohatý na antokyány, flavonoidy a melatonín.

  Viac informácií

  2,29 € s DPH
  Balenie - 30g
  Produkt máme na sklade - môžete mať 22.07. - 23.07.2024
  Najlepšie ceny s
  NUTE PREMIUM
  Ponúkame
  overené produkty
  Expresne rýchle
  dodanie tovaru
  Pohodlný a
  bezpečný nákup
  Popis produktu

  Čerešne Montmorency sú špecifickou odrodou višní, ktoré tento prípravok obsahuje a vyznačujú sa prírodnou kyslou chuťou. Výskumom čerešňovej šťavy sa zistilo, že vplýva na rýchlejšie zotavenie, znižuje oneskorenú bolestivosť svalov a zápal či zlepšuje spánok. Tréning a preteky kladú na telo značný stres a často dochádza k situáciám, kedy je rýchla regenerácia dôležitejšia ako fyziologická adaptácia. Správna regenerácia je veľmi dôležitým aspektom k udržaniu optimálneho výkonu, ak je nutné podávať vysoký športový výkon v priebehu niekoľko po sebe nasledujúcich dní.


  Odporúčané dávkovanie: Produkt rozriediť s 200 ml vody alebo pridať do iného nápoja a zmiešať, spotrebovať ihneď po zamiešaní. Odporúčame konzumovať dve dávky počas dňa 4-5 dní pred záťažou alebo 2-3 dni po výkone na urýchlenie regenerácie. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

  ZLOŽENIE: višňový koncentrát (z čerešne višňovej)

  Vhodný pre vegetariánov.

  Predstavenie značky SiS

  Najlepší z najlepších. Britská spoločnosť Science in Sport (SiS) prešla od svojho založenia v roku 1992 obrovský kus cesty. Niet sa preto čomu čudovať, že je dnes stabilným hráčom vo svete fitness stravy a výživových doplnkov. Dokazuje to najmä fakt, že produkty SiS nájdete až v 100 krajinách naprieč celým svetom.

  Science in Sport sa opiera v prvom rade o kvalitu. Aj preto sú ich produkty výsledkom výskumnej činnosti a dlhodobého testovania. Fitness strava či energetické gély a prášky s obľubou využívajú milióny športovcov z rôznych odvetví. Okrem iného je tiež SiS hrdým partnerom Britskej olympijskej federácie či profesionálneho cyklistického tímu Team Ineos Grenadiers.

  Viac informácií o značke Science in Sport (SiS) »

  Predstavenie značky Nute:

  Účelom e-shopu Nute je pomáhať ľuďom dosiahnuť zdravý životný štýl za dostupné ceny. Nute ponúka široký sortiment zdravých potravín od orechových masiel, orechov, sušeného ovocia, musli, snackov až po športovú výživu. Všetky produkty sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín, bez umelých konzervantov a farbív. 

  Podrobnosti
  Výživové údaje na 100 ml
  Energia 1000 kJ / 236 kcal
  Bielkoviny 1,2 g
  Tuky 0,1 g
  z toho nasýtené mastné kyseliny 0,0 g
  Sacharidy 56 g
  z toho cukor 47 g
  Soľ 0 g

  Značka: Science in Sport (SiS)

  Určite ešte odporúčame dokúpiť