Orieshock Mandľový Krém

  Orieshock Mandľový Krém 350g

  Prírodný 100 % mandľový krém,, ktorý je bohatým zdrojom zdravých tukov, komplexných sacharidov a bielkovín. Je vyrobený z prvotriednych mandlí a jeho výroba prebieha ručne bez použitia akýchkoľvek chemických aditív s dôrazom na kvalitu. Jeho lahodná chuť pomôže doplniť kvalitné živiny a je vhodný do sladkých aj slaných jedál, ale aj ako pochúťka na lyžičku kedykoľvek počas dňa. Využitie nájde v rôznych smoothies alebo proteínových a iných nápojoch, ako súčasť ovsených a iných kaší, koláčov alebo palaciniek, prípadne ho jednoducho stačí natrieť na opečený chlieb.

  Viac informácií

  9,89 € s DPH
  Balenie - 350g
  Produkt máme na sklade - môžete mať 22.07. - 23.07.2024

  Výrobca: Orieshock

  Najlepšie ceny s
  NUTE PREMIUM
  Ponúkame
  overené produkty
  Expresne rýchle
  dodanie tovaru
  Pohodlný a
  bezpečný nákup
  Popis produktu

  Orieshock mandľový je klasika, ktorá nikdy neomrzí! Vyznačuje sa naozaj jemnou konzistenciou a neobsahuje absolútne nič iné, ako 100 % kvalitné vzduchom pražené mandle. 

  Keďže Orieshock mandľový neobsahuje žiadne aditíva, umelé sladidlá ani éčka, je vhodný aj pre deti a mamičky. 

  • 100% kvalitné vzduchom pražené mandle
  • bezgluténový, vhodný pre vegánov
  • vhodný do smoothies, kaší, koláčov či na palacinky

  Predstavenie značky Orieshock

  Cieľom spoločnosti Orieshock s.r.o. je vyrábať vysokokvalitné orechové krémy a iné výrobky z orechov a podobných plodov. Kľúčovými hodnotami spoločnosti Orieshock sú kvalita, úspech a udržateľnosť. Ich tovar má vždy skvelú chuť a je vytvorený len z kvalitných surovín. Ručná výroba kvalitu celého výrobného procesu len posilňuje. Aby sa vyrobil skutočne dobrý výrobok, celý výrobný proces sa prísne monitoruje.

  Viac informácií o značke Orieshock »

  Predstavenie značky Nute:

  Účelom e-shopu Nute je pomáhať ľuďom dosiahnuť zdravý životný štýl za dostupné ceny. Nute ponúka široký sortiment zdravých potravín od orechových masiel, orechov, sušeného ovocia, musli, snackov až po športovú výživu. Všetky produkty sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín, bez umelých konzervantov a farbív. 

  Podrobnosti
  Výživové údaje na 100 g
  Energia 2423 kJ / 579 kcal
  Tuky 49,9 g
  z toho nas. mastné kyseliny 3,8 g
  Sacharidy 21,6 g
  z toho cukry 4,3 g
  Vláknina 10,9 g
  Bielkoviny 21,1 g
  Soľ 0 g

  Značka: Orieshock

  Určite ešte odporúčame dokúpiť