Mrazom sušené lesné ovocie - Brix

  Mrazom sušené lesné ovocie - Brix 100g

  Brix prináša mrazom sušené lesné ovocie ako úplnú novinku v spolupráci s legendou slovenského športu Nasťou Kuzminovou.

  Jahody, čučoriedky, maliny a černice sú ručne zbierané v lese na miestach, kde rastú prirodzene a maximálne ekologicky. Lesné ovocie v porovnaní so šľachteným, ktoré nájdeme na pultoch v predajniach, je jedinečné oveľa vyšším obsahom vitamínu C a tiež niekoľkonásobne vyšším obsahom minerálov ako napríklad vápnik, železo, horčík či fosfor. Všetky tieto zložky sú dôležité na budovanie silnej imunity v každom veku.

  Viac informácií

  19,99 € s DPH
  Balenie - 100g
  Produkt máme na sklade - môžete mať 23.05. - 24.05.2024

  Výrobca: Brix

  Najlepšie ceny s
  NUTE PREMIUM
  Ponúkame
  overené produkty
  Expresne rýchle
  dodanie tovaru
  Pohodlný a
  bezpečný nákup
  Popis produktu

  Jedinečné vlastnosti lesného ovocia poznala od detstva aj Nasťa: „Od malička mám lesné ovocie rada. Moja mama ma naučila ho rozpoznávať a trpezlivo vlastnoručne zbierať v lese. Hovorievala, že má v sebe všetko, čo človek potrebuje, aby bol zdravý a výkonný. A tak sa mi podarili VEĽKÉ VÝKONY. Teraz, keď žijeme rýchlu dobu, máme možnosť siahnuť po lyofilizovanom lesnom ovocí, ktoré je rovnako chutné, zdravé a ručne zbierané ako počas môjho detstva.“

  Ovocie sušené mrazom je 100% čisté ovocie, z ktorého je odstránená voda. Je chrumkavo vysušené, zachováva si farbu, chuť a až 98% výživových hodnôt, takže je takmer identické s pôvodným ovocím. Je bez konzervantov. Môže byť rehydrované alebo konzumované priamo. Ideálne do müsli, jogurtov, sorbetov, smoothies, pre kulinárske špeciality a pečenie.

  Každých 100g mrazom sušeného ovocia je vyrobených z 800g až 1kg čerstvého ovocia.

  Hmotnosť: 100 g (vyrobené zo 1000 g čerstvého ovocia)

  Zloženie: lesné ovocie: 25% jahody, 25% čučoriedky, 25% maliny, 25% černice dehydrované procesom lyofilizácie (proces sušenia mrazom).

  Uchovávajte na suchom mieste. Chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením.

  Vyrobené na Slovensku

  Predstavenie značky Nute:

  Účelom e-shopu Nute je pomáhať ľuďom dosiahnuť zdravý životný štýl za dostupné ceny. Nute ponúka široký sortiment zdravých potravín od orechových masiel, orechov, sušeného ovocia, musli, snackov až po športovú výživu. Všetky produkty sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín, bez umelých konzervantov a farbív. 

  Podrobnosti
  Priemerné výživové hodnoty na 100g
  Energia 1654 kJ / 395 kcal
  Tuky 3,87g
  z toho nasýtené mastné kyseliny 0,28g
  Sacharidy 84,2g
  Cukor 39,7g
  Vláknina 24,7g
  Bielkoviny 6,6g
  Soľ <0,01g

  Značka: Brix

  Určite ešte odporúčame dokúpiť