Mandľová múka jemne mletá - Natural Jihlava

  Mandľová múka jemne mletá - Natural Jihlava 500g

  Mandľovú múku používame najmä na pečenie, do koláčov a cukroviniek, krémov, dezertov, môžeme ju použiť aj na výrobu mandľového mlieka a domáceho marcipánu, makróniek. Múka je vhodná na sladké pečenie a výrobu cukroviniek, rovnako sa môže použiť ako čiastočná náhrada bežnej múky.

  Viac informácií

  5,89 € s DPH
  Balenie - 500g
  Produkt máme na sklade - môžete mať 19.04. - 20.04.2024

  Výrobca: Natural Jihlava

  Najlepšie ceny s
  NUTE PREMIUM
  Ponúkame
  overené produkty
  Expresne rýchle
  dodanie tovaru
  Pohodlný a
  bezpečný nákup
  Popis produktu

  Mandľová múka sa vyrába z jemne pomletých mandlí. Môžete ňou nahradiť časť bežnej múky alebo použiť len mandľovú múku. Vašim pokrmom to dodá trochu pikantnosti, ľahkosti a výživovej hodnoty. Mandľová múka sa používa na výrobu slávnych makrónok, ale môžete ňou ozvláštniť akýkoľvek dezert. Môžete si tiež namiešať mandľové mlieko alebo vyrobiť domáci marcipán. Nadšenci paleo a celiatici tiež ocenia prirodzenú bezlepkovosť mandľovej múky. Mandľová múka je vhodná pre všetkých, ktorí si chcú spestriť jedálniček novou multifunkčnou ingredienciou a zaujímajú sa o zdravé stravovanie.

  Zloženie:  mletá múka z lúpaných mandľí

  Predstavenie značky Nute:

  Účelom e-shopu Nute je pomáhať ľuďom dosiahnuť zdravý životný štýl za dostupné ceny. Nute ponúka široký sortiment zdravých potravín od orechových masiel, orechov, sušeného ovocia, musli, snackov až po športovú výživu. Všetky produkty sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín, bez umelých konzervantov a farbív. 

  Podrobnosti
  Výživové údaje na 100g
  Energetická hodnota 2508kJ / 607kcal
  Tuk 53,01g
  z toho nasýtené mastné kyseliny 5,08 g
  Sacharidy 3,9 g
  z toho cukry 3,5 g
  Bielkoviny 22,34 g
  Soľ 0,027 g

  Značka: Natural Jihlava

  Určite ešte odporúčame dokúpiť