100% pražené nesolené kešu orechy Infinuty

  100% pražené nesolené kešu orechy Infinuty 250g

  Zloženie: 100% pražené kešu - nesolené.
  Hmotnosť: 250g
  Krajina pôvodu orechov: Togo / Tanzánia

  Alergény: Kešu orechy
  Môže obsahovať stopy iných orechov alebo arašidov.

  Viac informácií

  8,99 € s DPH
  Balenie - 250g

  Výrobca: Infinuty

  Najlepšie ceny s
  NUTE PREMIUM
  Ponúkame
  overené produkty
  Expresne rýchle
  dodanie tovaru
  Pohodlný a
  bezpečný nákup
  Popis produktu

  Kešu orechy patria na Slovensku medzi najobľúbenejšie a najpredávanejšie orechy, napriek tomu, že ich nie je možné vypestovať u nás. Väčšina produkcie kešu orechov pochádza z krajín ako Vietnam alebo India. Avšak úplne najväčším producentom kešu orechov na svete je africký štát Nigéria.
  My sme vyskúšali kešu z rôznych krajín, no nakoniec sme sa rozhodlie pre tie africké. Nie však z Nigérie, ale z Tanzánie a Toga. Dôvodom pre toto rozhodnutie bola jednoznačne kvalita, ktorá ďaleko predčila najmä tie kešu orechy pochádzajúce z Vietnamu alebo Indie. Ďalším dôvodom, ktorý zavážil v prospech týchto dvoch afrických štátov bolo to, že z našich kešu orieškov vyrábame aj rôzne druhy kešu nátierok. Práve tam je kvalita orechov veľmi podstatná, pretože potrebujeme docieliť krémovú konzistenciu bez pridania akýchkoľvek tukov alebo prídavných látok.

  Bez pridaného cukru, soli a palmového tuku. Bez lepku. Vhodné pre vegetariánov a vegánov.
  Skladovať na tmavom a suchom mieste.

  Predstavenie značky Infinuty

  Čoraz viac odborníkov na výživu zdôrazňuje význam funkčných potravín, ktoré sú nielen chutné, ale majú aj zvláštne prospešné účinky na naše zdravie a spôsob, akým funguje náš organizmus. Jednou z firiem, ktoré tieto potraviny prinášajú na slovenský trh, je značka Infinuty.

  Slovenská rodinná firma, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom kvalitných orechov a funkčných potravín. Založená bola v roku 2017 s jednoduchou víziou – priniesť na slovenský trh kvalitné, zdravé a chutné produkty, na ktorých príprave sa podieľajú len prírodné suroviny bez konzervačných látok a umelých farbív.

  Viac informácií o značke Infinuty »

  Predstavenie značky Nute:

  Účelom e-shopu Nute je pomáhať ľuďom dosiahnuť zdravý životný štýl za dostupné ceny. Nute ponúka široký sortiment zdravých potravín od orechových masiel, orechov, sušeného ovocia, musli, snackov až po športovú výživu. Všetky produkty sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín, bez umelých konzervantov a farbív. 

  Podrobnosti
  Výživové údaje na 100 g
  Energia 2 435 kJ / 582 kcal
  Tuky 43 g
  z toho nasýtené mastné kyseliny 26 g
  z toho polynenasýtené mastné kyseliny 8 g
  Sacharidy 30 g
  z toho cukry 6 g
  Vláknina 3 g
  Bielkoviny 18 g
  Soľ 0 g

  Značka: Infinuty

  Určite ešte odporúčame dokúpiť