Ghí prepustené maslo 300ml - Lifelike

  Ghí prepustené maslo 300ml - Lifelike 300g

  Maslový tuk vyrobený podľa starodávneho ajuverdského receptu prepustením 100% masla.

  Viac informácií

  7,19 € s DPH
  Balenie - 300g
  Produkt máme na sklade - môžete mať 23.05. - 24.05.2024

  Výrobca: LifeLike

  Najlepšie ceny s
  NUTE PREMIUM
  Ponúkame
  overené produkty
  Expresne rýchle
  dodanie tovaru
  Pohodlný a
  bezpečný nákup
  Popis produktu

  Ghí je maslový tuk vyrobený podľa starodávneho ajuverdského receptu prepustením 100% masla. Prepustené maslo je bezvodný tuk. Pripravuje sa pomalým prepúšťaním masla, kedy sa z neho odstaňuje voda a ostatné prímesi, až zostane číry tuk krásnej žltej farby.

  Jeho najväčšou výhodou je, že má vyšší bod prepaľovania ako pôvodné maslo. Nekazí sa toľko a má slabo sladkastú, jemne orieškovú chuť i vôňu.

  Používa sa na vyprážanie alebo pečenie.

  Zloženie: 100% maslový tuk

  Výrobok môže obsahovať stopové množstvo ostatných škrupinových plodov. Nevystavujte slnečnému žiareniu. Skladujte do teploty 25 °C a relatívnej vlhkosti 70%.

  Po otvorení spotrebujte do 14 dní.

   

  LifeLike je zdravá strava, ktorá na trhu nemá páru. Myšlienku k vzniku tejto českej značky posilnila nespokojnosť s vtedajšími výrobkami, a tak sa začala lákavá cesta objavovania. Zakladatelia značky vedeli, že nájsť kvalitné a chutné suroviny nebude prechádzka ružovou záhradou. Avšak, ak sa nehodláte len tak zmieriť s nejakým priemerom, nemáte na výber.

  Cesta značky LifeLike viedla dlhými uličkami hľadania, objavovania, varenia, a kombinovania toho najlepšieho, aby mohlo vzniknúť niečo mimoriadne. Vložili do toho celé svoje srdce a už od roku 2019 rozširujú a naďalej zveľaďujú svoj sortiment orechov, olejov, tyčiniek či krémov, ktoré len tak nesplynú s davom.

  Viac informácií o značke LifeLike »

  Predstavenie značky Nute:

  Účelom e-shopu Nute je pomáhať ľuďom dosiahnuť zdravý životný štýl za dostupné ceny. Nute ponúka široký sortiment zdravých potravín od orechových masiel, orechov, sušeného ovocia, musli, snackov až po športovú výživu. Všetky produkty sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín, bez umelých konzervantov a farbív. 

  Podrobnosti
  Výživové údaje na 100g
  Energia 3 693 kJ / 882 kcal
  Tuky 99 g
  z toho nasýtené mastné kyseliny 65 g
  Sacharidy 0 g
  z toho cukry 0 g
  Bielkoviny 0 g
  Vláknina 0 g
  Soľ 0 g

  Značka: LifeLike

  Určite ešte odporúčame dokúpiť