Energetický Gél Bio Citrón 35g - Chimpanzee 35g

Bio Agávový sirup - 97%

Bio Lesné Ovocie - 3%

Hmotnosť: 35g

Viac informácií

-9% 2,19 € s DPH
1,99 € s DPH
Balenie - 35g
Produkt máme na sklade - môžete mať 24.05. - 25.05.2024

Výrobca: Chimpanzee

Najlepšie ceny s
NUTE PREMIUM
Ponúkame
overené produkty
Expresne rýchle
dodanie tovaru
Pohodlný a
bezpečný nákup
Popis produktu

Základom je BIO agávový sirup (fruktóza), medzi ktorého výhody patrí nízky glykemický index a efektívne vstrebávanie. V kombinácií so 100 % ovocnými koncentrátmi, bez ďalších pridaných cukrov, aróm a farbív tvorí Chimpanzee Energetický Gél jednoduché riešenie pre doplnenie okamžitej energie v priebehu športového výkonu.

 

Predstavenie značky Chimpanzee

V dnešnom rýchlom svete je dôležité mať po ruke rýchle a zdravé snacky, ktoré nám dodajú energiu, keď ju najviac potrebujeme. Jednou z firiem, ktoré sa špecializujú na výrobu týchto produktov, je značka Chimpanzee. Ponúkajú širokú škálu energetických tyčiniek a gélov s rôznymi príchuťami, ktoré sú výborným riešením nielen pre športovcov.

Chimpanzee je značka, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom energetických tyčiniek a gélov. Ich produkty sa vyznačujú vysokou kvalitou, prírodnými ingredienciami a jedinečnými príchuťami. Snažia sa vytvárať produkty, ktoré sú nielen chutné, ale aj zdravé a vyvážené.

Viac informácií o značke Chimpanzee »

Predstavenie značky Nute:

Účelom e-shopu Nute je pomáhať ľuďom dosiahnuť zdravý životný štýl za dostupné ceny. Nute ponúka široký sortiment zdravých potravín od orechových masiel, orechov, sušeného ovocia, musli, snackov až po športovú výživu. Všetky produkty sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín, bez umelých konzervantov a farbív. 

Podrobnosti
Výživové údaje na 100 g
Energetická hodnota 302 kcal
Tuky 0,02 g
z toho nas. mast. kys. -
Sacharidy 76 g
z toho cukry 66 g
Vláknina 2,4 g
Bílkoviny 0,1 g
Sodík 19 mg

Značka: Chimpanzee

Určite ešte odporúčame dokúpiť