Chrumkaví ovocníčkovia a príšerky mrazom sušená malina slivka a marhuľa - Brix 40g

  Chrumkaví ovocníčkovia a príšerky mrazom sušená malina slivka a marhuľa - Brix 40g 40g

  Najnovšie zmesi s hravými detskými motívmi boli vytvorené tak, aby podporovali detskú fantáziu a prispievali k pozitívnemu vzťahu dieťaťa k ovociu. Témy, ktoré sú im blízke, motivujú skúšať nové chute a vďaka chrumkavosti je jedenie zdravého ovocia zábavným zážitkom!

  Kto by nemal rád veselé malinky, slivky a marhuľky, keď ich zbožňujú rozkošné príšerky? Aké mená deti vymyslia príšerkám na etikete?

  Viac informácií

  4,99 € s DPH
  Balenie - 40g
  Produkt máme na sklade - môžete mať 22.07. - 23.07.2024

  Výrobca: Brix

  Najlepšie ceny s
  NUTE PREMIUM
  Ponúkame
  overené produkty
  Expresne rýchle
  dodanie tovaru
  Pohodlný a
  bezpečný nákup
  Popis produktu

  Ovocníčkovia podporujú imunitu vďaka uchovaným vitamínom, antioxidantom a minerálnym látkam, ktoré správne dozreté ovocie prirodzene obsahuje.

  Ovocie sušené mrazom je 100% čisté ovocie, z ktorého je odstránená voda. Je chrumkavo vysušené, zachováva si farbu, chuť a až 98% výživových hodnôt, takže je takmer identické s pôvodným ovocím. Je bez konzervantov. Môže byť rehydrované alebo konzumované priamo ako zdravá desiata. Skvelé tiež na raňajky do kaše, jogurtu alebo na prípravu sorbetov, smoothies či miešaných nápojov.

  BRIX – Grown for Flavour Vám ponúka ovocie najvyššej kvality, pestované na mimoriadne úrodnej pôde v panenskom prostredí. Chuť a aróma je umocnená veľkým počtom slnečných dní počas obdobia dozrievania, ako aj zberom úrody v čase ideálnej zrelosti. Tieto priaznivé prírodné ukazovatele sú zárukou dokonalej chuťovej harmónie ovocia. Kvalita ovocia BRIX – Grown for Flavour dosahuje popredné miesto v rámci Európy.

  Každých 100g mrazom sušeného ovocia je vyrobených z 800g až 1kg čerstvého ovocia. Toto balenie Vám ponúka 3 skvelé ovocné chute.

  Hmotnosť: 40 g (vyrobené z 400 g čerstvého ovocia)

  Zloženie: mrazom sušená slivka 38%, marhuľa 37%, malina 25% (hmot.).

  Uchovávajte na suchom mieste. Chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením.
  Na zachovanie chrumkavosti uchovajte vo vzduchotesnom obale.

  Vyrobené na Slovensku

  Predstavenie značky Nute:

  Účelom e-shopu Nute je pomáhať ľuďom dosiahnuť zdravý životný štýl za dostupné ceny. Nute ponúka široký sortiment zdravých potravín od orechových masiel, orechov, sušeného ovocia, musli, snackov až po športovú výživu. Všetky produkty sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín, bez umelých konzervantov a farbív. 

  Podrobnosti
  Výživové údaje na 100g
  Energia 1612 kJ / 383 kcal
  Tuky 0,5g
  z toho nasýtené mast. kyseliny0,2g
  Sacharidy 88,9g
  Cukor 61,2g
  Vláknina 5,5g
  Bielkoviny 4,7g
  Soľ <0,01g

  Značka: Brix

  Určite ešte odporúčame dokúpiť