Arašídová Múka - LifeLike

  Arašídová Múka - LifeLike 500g

  100% arašidová múka, arašidy lúpané - mleté

  Viac informácií

  3,05 € s DPH
  Balenie - 500g
  Produkt máme na sklade - môžete mať 23.05. - 24.05.2024

  Výrobca: LifeLike

  Najlepšie ceny s
  NUTE PREMIUM
  Ponúkame
  overené produkty
  Expresne rýchle
  dodanie tovaru
  Pohodlný a
  bezpečný nákup
  Popis produktu

  Arašidová múka je ideálna pre aktívnych ľudí, pretože je dobrým zdrojom bielkovín. Nič iné nie je pridané počas procesu výroby, takže sa jedná o čisto prírodnú a zdravú voľbu. Vhodné na pečenie všetkých druhov dezertov a tam, kde chcete nahradiť za klasickú múku.

  Arašidy alebo búrske orechy sú plodom rastliny podzemnice olejnej – nie sú to však orechy, ale strukoviny. Aj napriek tomu, že sú považované za energeticky výdatné ( majú vysoký obsah tuku a kalórií ) môžu znižovať hladinu cholesterolu, triglyceridov bez toho, aby spôsobili navýšenie telesnej hmotnosti. Navyše skvele udržujú kontrolu nad hladinou cukru v krvi, posilňujú pamäť ( vďaka vitamínu B3 - zlepšujú fungovanie mozgu ) a obsahujú antioxidanty.

  Arašidy obsahujú dobrý tuk, ktorý pomáha telu, tráveniu a celkovému správnemu chodu tela. V neposlednom rade v nich nájdeme množstvo vitamínov ako napríklad – B1, B2, B3, B6 a minerálov – železo, vápnik, horčík, fosfor, draslík a sodík.

  LifeLike je zdravá strava, ktorá na trhu nemá páru. Myšlienku k vzniku tejto českej značky posilnila nespokojnosť s vtedajšími výrobkami, a tak sa začala lákavá cesta objavovania. Zakladatelia značky vedeli, že nájsť kvalitné a chutné suroviny nebude prechádzka ružovou záhradou. Avšak, ak sa nehodláte len tak zmieriť s nejakým priemerom, nemáte na výber.

  Cesta značky LifeLike viedla dlhými uličkami hľadania, objavovania, varenia, a kombinovania toho najlepšieho, aby mohlo vzniknúť niečo mimoriadne. Vložili do toho celé svoje srdce a už od roku 2019 rozširujú a naďalej zveľaďujú svoj sortiment orechov, olejov, tyčiniek či krémov, ktoré len tak nesplynú s davom.

  Viac informácií o značke LifeLike »

  Predstavenie značky Nute:

  Účelom e-shopu Nute je pomáhať ľuďom dosiahnuť zdravý životný štýl za dostupné ceny. Nute ponúka široký sortiment zdravých potravín od orechových masiel, orechov, sušeného ovocia, musli, snackov až po športovú výživu. Všetky produkty sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín, bez umelých konzervantov a farbív. 

  Podrobnosti
  Výživové údaje na 100g
  Energia 2 448 kJ / 585 kcal
  Tuky 49,6 g
  z toho nasýtené mastné kyseliny 6,8 g
  Sacharidy 21,5 g
  z toho cukry 4,1 g
  Vláknina 2,2 g
  Bielkoviny 23,7 g
  Soľ < 0,1 g

  Značka: LifeLike

  Určite ešte odporúčame dokúpiť