100% Lyofilizované Čierne Ríbezle - LifeLike

  100% Lyofilizované Čierne Ríbezle - LifeLike 50g

  100% lyofilizované čierne ríbezle

  Viac informácií

  3,70 € s DPH
  Balenie - 50g
  Produkt máme na sklade - môžete mať 24.05. - 25.05.2024

  Výrobca: LifeLike

  Najlepšie ceny s
  NUTE PREMIUM
  Ponúkame
  overené produkty
  Expresne rýchle
  dodanie tovaru
  Pohodlný a
  bezpečný nákup
  Popis produktu

  Čierne ríbezle majú vysoký obsah vitamínu C (až 3x viac ako ostatné odrody ríbezlí). Sú obľúbené pre svoju osviežujúcu, jemne kyslú chuť. V týchto fialových bobuľkách sa skrýva množstvo minerálov a vitamínov dôležitých pre správne fungovanie nášho tela – ako napr. vitamín E, vitamíny skupiny B, vápnik, železo, rutín, draslík a zinok. Navyše sú skvelým zdrojom vlákniny.

  Sušené chrumkavé kúsky ríbezlí môžete konzumovať priamo alebo je možné použiť na dochutenie obľúbeného bieleho jogurtu, cereálnych kaší a ďalších pokrmov.

  ČO JE LYOFILIZOVANÉ OVOCIE?
  Lyofilizácia je proces sušenia ovocia mrazom. Ovocie je najskôr prudko zmrazené a následne sušené pri nižšom tlaku, kde sa voda z ovocia mení na paru a ovocie si tak zachováva svoju prirodzenú štruktúru, farbu, vôňu a predovšetkým nutričnú hodnotu vrátane všetkých vitamínov a minerálov obsiahnutých v čerstvom ovocí. Jednoducho všetko, čo nájdete v čerstvom ovocí nájdete aj v lyofilizovanom.

  LifeLike je zdravá strava, ktorá na trhu nemá páru. Myšlienku k vzniku tejto českej značky posilnila nespokojnosť s vtedajšími výrobkami, a tak sa začala lákavá cesta objavovania. Zakladatelia značky vedeli, že nájsť kvalitné a chutné suroviny nebude prechádzka ružovou záhradou. Avšak, ak sa nehodláte len tak zmieriť s nejakým priemerom, nemáte na výber.

  Cesta značky LifeLike viedla dlhými uličkami hľadania, objavovania, varenia, a kombinovania toho najlepšieho, aby mohlo vzniknúť niečo mimoriadne. Vložili do toho celé svoje srdce a už od roku 2019 rozširujú a naďalej zveľaďujú svoj sortiment orechov, olejov, tyčiniek či krémov, ktoré len tak nesplynú s davom.

  Viac informácií o značke LifeLike »

  Predstavenie značky Nute:

  Účelom e-shopu Nute je pomáhať ľuďom dosiahnuť zdravý životný štýl za dostupné ceny. Nute ponúka široký sortiment zdravých potravín od orechových masiel, orechov, sušeného ovocia, musli, snackov až po športovú výživu. Všetky produkty sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín, bez umelých konzervantov a farbív. 

  Podrobnosti
  Výživové údaje na 100 g
  Energia 1 202 kJ / 287 kcal
  Tuky 6,3 g
  z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
  Sacharidy 59,6 g
  z toho cukry 39,6 g
  Vláknina 20 g
  Bielkoviny 7,6 g
  Soľ < 0,1 g

  Značka: LifeLike

  Určite ešte odporúčame dokúpiť