Slowlandia

Produkty Slowlandia nájdete v našich kategóriách:

Predstavenie značky Slowlandia

Slovenská značka Snowlandia nezvolila tento názov pre svoje výrobky náhodou. Ako sami opisujú, ide o krajinu, ktorá možno existuje a možno nie. To však nie je vôbec dôležité, podstatné je, že ich výrobky sú ,,čisté“ ako čerstvo napadaný sneh a rovnako tak aj ľahučké, nadýchané a jemné. Krédom značky sa stala tá najvyššia kvalita prírodných zložiek a starostlivo vybraných surovín pri výrobe produktov, ktoré, ako hovoria, ,,vždy bez váhania ponúknu aj svojim vlastným deťom“. 

Viac informácií o Slowlandia

Slowlandia

Môžete sa teda spoľahnúť na stopercentne vegánske produkty bez umelých sladidiel, chemických prísad, palmového oleja, cukru či iných škodlivých látok.

Napokon, všetky tieto superlatívy podčiarkujú aj mnohé celosvetové gastronomické ocenenia, ktorými sa produkty Snowlandie pýšia, a značka sa tak radí medzi najúspešnejšie slovenské potravinárske firmy.

Slowlandia = "zdravá Nutella" a ďalšie orieškové krémy

Spoločnosť na začiatku svojho vzniku ponúkala zdravé prírodné sladidlá a čokolády. Postupne však trh obohatila o lahodné orieškové krémy vyrábané podľa vlastných receptúr. Krémy, v ktorých hlavnú úlohu zohrávajú, samozrejme, orechy si teraz môžete vychutnať spolu s nami – od jemného a nadýchaného mandľového krému k lieskovcovému až po ich kombinácie s horkastým kakaom.

Nechajte sa zlákať rozprávkovou snehovou krajinou pokrytou našľahanými orechami a podeľte sa o zdravú a chutnú maškrtu aj so svojimi blízkymi.

Ponúkame
overené produkty
Expresne rýchle
dodanie tovaru
Garancia
vrátenia peňazí
Pohodlný a
bezpečný nákup