SiS Go Electrolyte Sacharidový Nápoj Tropické Ovocie

  SiS Go Electrolyte Sacharidový Nápoj Tropické Ovocie 1600g

  SiS Go Electrolyte je sacharidový elektrolytický nápoj pre podporu výkonu a hydratáciu počas športového výkonu.

  Viac informácií

  35,90 € s DPH
  Balenie - 1600g
  Najlepšie ceny s
  NUTE PREMIUM
  Ponúkame
  overené produkty
  Expresne rýchle
  dodanie tovaru
  Pohodlný a
  bezpečný nákup
  Popis produktu

  SiS GO Electrolyte obsahuje ľahko stráviteľnú zmes s rýchlou dávkou sacharidov pre dodanie energie a dôležité elektrolyty ako napríklad sodík, ktoré sú nutné k správnej hydratácii. V SiS GO elektrolyte je namiešaná ideálna koncentrácia sacharidov (36g v zmesi čo predstavuje 6% roztok), sodíka (20 mmol / L) a vody (na 500ml porciu) pre tú najúčinnejšiu hydratáciu.
  Prečo SiS GO Electrolyte?
  Hlavnou príčinou únavy vytrvalostných športovcov je vyčerpanie sacharidov a dehydratácia organizmu. Častou chybou športovcov je konzumácia veľkého množstva sacharidov v nevhodnej koncentrácii, alebo naopak nízka koncentrácia, ktorá síce zvýši hydratáciu, ale ohrozí dodávky sacharidov. SiS GO Hydro predstavuje pre športovcov ideálnu kombináciu vyvážených sacharidov.
  Odporúčané použitie: konzumujte 500-1000 ml SiS Elektrolyt GO počas hodiny v priebehu cvičenia.

  Použitie: počas výkonu
  Zloženie: sacharidy mix (92%) (maltodextrín (vyrobené z čiastkových hydrolýzy o špeciálnej odrody kukurice), fruktóza), prírodná aróma, kyselina citrónová, elektrolyty (2%) (chlorid sodný, mliečnan vápenatý, chlorid draselný, citran sodný, magnézium-laktátu), sladidlo
  Hmotnosť: 1600g

  Predstavenie značky SiS

  Najlepší z najlepších. Britská spoločnosť Science in Sport (SiS) prešla od svojho založenia v roku 1992 obrovský kus cesty. Niet sa preto čomu čudovať, že je dnes stabilným hráčom vo svete fitness stravy a výživových doplnkov. Dokazuje to najmä fakt, že produkty SiS nájdete až v 100 krajinách naprieč celým svetom.

  Science in Sport sa opiera v prvom rade o kvalitu. Aj preto sú ich produkty výsledkom výskumnej činnosti a dlhodobého testovania. Fitness strava či energetické gély a prášky s obľubou využívajú milióny športovcov z rôznych odvetví. Okrem iného je tiež SiS hrdým partnerom Britskej olympijskej federácie či profesionálneho cyklistického tímu Team Ineos Grenadiers.

  Viac informácií o značke Science in Sport (SiS) »

  Predstavenie značky Nute:

  Účelom e-shopu Nute je pomáhať ľuďom dosiahnuť zdravý životný štýl za dostupné ceny. Nute ponúka široký sortiment zdravých potravín od orechových masiel, orechov, sušeného ovocia, musli, snackov až po športovú výživu. Všetky produkty sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín, bez umelých konzervantov a farbív. 

  Podrobnosti
  Nutričné ​​informácie na 100g
  Energia 1556kj / 366kcal
  Bielkoviny 0,0g
  Sacharidy 92g
  z toho cukry 17g
  Tuky 0,0g
  z toho nasýtené mastné kyseliny 0,0g
  Vláknina0,0g
  Sodík 0,6g
  Vápnik 66mg
  Magnézium 13mg
  Draslík 150mg

  Značka: Science in Sport (SiS)

  Určite ešte odporúčame dokúpiť