Petra and Friends Organic Yogi Melts Jahoda a Tvaroh 10g

Chrumkavý, bio pokrm vyrobený z mrazom sušeného tvarohu s babánom, jablkom a jahodou – a absolútne nič viac.

Viac informácií

-5% 1,89 € s DPH
1,79 € s DPH
Balenie - 10g
Najlepšie ceny s
NUTE PREMIUM
Ponúkame
overené produkty
Expresne rýchle
dodanie tovaru
Pohodlný a
bezpečný nákup
Popis produktu

Všetky deti potrebujú vápnik a preto sme sa rozhodli pridať tvaroh do Yogi Melts. Jogurt je plný vápnika a je ľahšie stráviteľný ako mlieko.

Yogi Melts je skvelý doplnok ako ovocný príkrm pre vaše dieťa počas dňa. Chuť skutočného ovocia tiež prispieva, aby dieťa získalo nové skvelé chuťové zážitky.

Yogi Melts sa rozpúšťa v ústach a preto nehrozí zabehnutie sústa.

Yogi Melts je vhodný ako zdravá a chutná desiata pre bábätká a deti na doma aj na cesty. Celkom jednoducho, skutočný pôžitok pre drobcov a ich rodičov.

Vychutnávať si ho môžu dojčatá, batoľatá a ich rodičia od 12. Mesiaca.

Lyofilizované (mrazom sušené) potraviny si zachovajú skoro všetky výživné hodnoty a vitamíny. Takýmto spôsobom sa zachová chuť čertsvej zeleniny a ovocia. A ešte má aj výhodu, že v produktoch nevznikajú žiadne plesne ako pri klasickom spôsobe sušenia.

V Nordic Foodie sa snažíme nájsť ingrediencie tej najlepšej možnej kvality. Aj preto je Yogi Foodie 100% bio. Pre nás je rovnako dôležité, že naše produkty sú nielen chutné ale aj zdravé.

Zloženie: 40% Bio banánové pyré, 25% bio jablkové pyré, 20% bio tvaroh , 15% bio jahodové pyré. Obsahuje laktózu Bez pridaného cukru Bez pridanej soli Neobsahuje lepok Neobsahuje vajcia Bez prísad Bez farbív Bez konzervantov

Predstavenie značky Petra and Friends

,,Sladké dostaneš, až keď zješ normálne jedlo.“ Znie najčastejšia veta z úst rodičov malých detí. Mamičky aj oteckovia vedia, že sladkosti majú deti omnoho radšej, než jedlá plné vitamínov a minerálov potrebných pre ich zdravý vývoj a rast. To si však ratolesti neuvedomujú a prirodzene, tak ako aj mnoho dospelých, obľubujú práve sladkosti plné nezdravého cukru, často obohatené umelými chemickými prísadami. 

Viac informácií o značke Petra and Friends »

Predstavenie značky Nute:

Účelom e-shopu Nute je pomáhať ľuďom dosiahnuť zdravý životný štýl za dostupné ceny. Nute ponúka široký sortiment zdravých potravín od orechových masiel, orechov, sušeného ovocia, musli, snackov až po športovú výživu. Všetky produkty sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín, bez umelých konzervantov a farbív. 

Podrobnosti
Energia na 100g 1679 kJ / 399 kcal
Tuky 9,2g
Z toho nasýtené mastné kyseliny 6,6g
Sacharidy 64g
Z toho cukry 61g
Vláknina 11g
Bielkoviny 10g
Soľ (prirodzený obsah sodík) 0,03g

Značka: Petra and Friends

Určite ešte odporúčame dokúpiť