Orieshock Lieskový Krém 350g

Prírodný 100 % lieskovcový krém, ktorý je bohatým zdrojom zdravých tukov, komplexných sacharidov a bielkovín. Je vyrobený z prvotriednych naturálnych lieskových orechov a jeho výroba prebieha ručne bez použitia akýchkoľvek chemických aditív s dôrazom na kvalitu. Jeho lahodná chuť pomôže doplniť kvalitné živiny a je vhodný do sladkých aj slaných jedál, ale aj ako pochúťka na lyžičku kedykoľvek počas dňa. Využitie nájde v rôznych smoothies alebo proteínových a iných nápojoch, ako súčasť ovsených a iných kaší, koláčov alebo palaciniek, prípadne ho jednoducho stačí natrieť na opečený chlieb.

Viac informácií

-13% 10,90 € s DPH
9,49 € s DPH
Balenie - 350g

Výrobca: Orieshock

Najlepšie ceny s
NUTE PREMIUM
Ponúkame
overené produkty
Expresne rýchle
dodanie tovaru
Pohodlný a
bezpečný nákup
Popis produktu

Orieshock lieskový je klasika, ktorá nikdy neomrzí! Vyznačuje sa naozaj jemnou konzistenciou a neobsahuje absolútne nič iné, ako 100 % kvalitné vzduchom pražené lieskovce. 

Keďže Orieshock kešu neobsahuje žiadne aditíva, umelé sladidlá ani éčka, je vhodný aj pre deti a mamičky. 

  • 100% kvalitné vzduchom pražené lieskovce
  • bezgluténový, vhodný pre vegánov
  • vhodný do smoothies, kaší, koláčov či na palacinky

Predstavenie značky Orieshock

Cieľom spoločnosti Orieshock s.r.o. je vyrábať vysokokvalitné orechové krémy a iné výrobky z orechov a podobných plodov. Kľúčovými hodnotami spoločnosti Orieshock sú kvalita, úspech a udržateľnosť. Ich tovar má vždy skvelú chuť a je vytvorený len z kvalitných surovín. Ručná výroba kvalitu celého výrobného procesu len posilňuje. Aby sa vyrobil skutočne dobrý výrobok, celý výrobný proces sa prísne monitoruje.

Viac informácií o značke Orieshock »

Predstavenie značky Nute:

Účelom e-shopu Nute je pomáhať ľuďom dosiahnuť zdravý životný štýl za dostupné ceny. Nute ponúka široký sortiment zdravých potravín od orechových masiel, orechov, sušeného ovocia, musli, snackov až po športovú výživu. Všetky produkty sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín, bez umelých konzervantov a farbív. 

Podrobnosti
Výživové údaje na 100 g
Energia 2702 kJ / 646 kcal
Tuky 62,4 g
z toho nas. mastné kyseliny 4,5 g
Sacharidy 17,6 g
z toho cukry 4,9 g
Vláknina 9,4 g
Bielkoviny 15,0 g
Soľ 0 g

Značka: Orieshock

Určite ešte odporúčame dokúpiť