Lieskovo-Orieškovo-Čokoládová Bio Pasta 60g - Chimpanzee

  Lieskovo-Orieškovo-Čokoládová Bio Pasta 60g - Chimpanzee 60g

  Hmotnosť: 60g

  Vegan BIO Bezlepkové

  Alergény: Orechy
  Môže obsahovať stopy iných orechov alebo arašidov

  Viac informácií

  Výrobca: Chimpanzee

  Najlepšie ceny s
  NUTE PREMIUM
  Ponúkame
  overené produkty
  Expresne rýchle
  dodanie tovaru
  Pohodlný a
  bezpečný nákup
  Popis produktu

  Chimpanzee BIO lieskovo-oriešková pasta je chuťou a energiou vysoko návyková nabitá bomba. V skratke a jednoducho - na tento orieškový krém, bohatý na kvalitné tuky a proteíny sa možete spoľahnúť pri všetkých náročných aktivitách v teréne.

  Skvelý je ako samotný, tak aj s ovocím, zeleninou, krekrami, pečivom, cereálnou kašou alebo len tak, s kávou. Vždy však odporúčame sáčok pred použitím premačkať.

  Zloženie:

  • BIO Agávový sirup
  • BIO Kakao
  • BIO Lieskové orechy
  • BIO MCT olej
  • BIO Slnečnicový proteín

  Navhrnutý bol hlavne pre športovcov na pokytie energie počas dlhodobých aktivít v teréne ako je beh, jazda na bicykli, turistika, avšak výborne poslúži ako zdroj kvalitných tukov a bielkovín aj počas náročného pracovného dňa, kedy nemáte čas na plnohodnotné jedlo.

  Predstavenie značky Chimpanzee

  V dnešnom rýchlom svete je dôležité mať po ruke rýchle a zdravé snacky, ktoré nám dodajú energiu, keď ju najviac potrebujeme. Jednou z firiem, ktoré sa špecializujú na výrobu týchto produktov, je značka Chimpanzee. Ponúkajú širokú škálu energetických tyčiniek a gélov s rôznymi príchuťami, ktoré sú výborným riešením nielen pre športovcov.

  Chimpanzee je značka, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom energetických tyčiniek a gélov. Ich produkty sa vyznačujú vysokou kvalitou, prírodnými ingredienciami a jedinečnými príchuťami. Snažia sa vytvárať produkty, ktoré sú nielen chutné, ale aj zdravé a vyvážené.

  Viac informácií o značke Chimpanzee »

  Predstavenie značky Nute:

  Účelom e-shopu Nute je pomáhať ľuďom dosiahnuť zdravý životný štýl za dostupné ceny. Nute ponúka široký sortiment zdravých potravín od orechových masiel, orechov, sušeného ovocia, musli, snackov až po športovú výživu. Všetky produkty sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín, bez umelých konzervantov a farbív. 

  Podrobnosti
  Výživové údaje na 100 g
  Energetická hodnota 2580 kJ/613 kcal
  Tuky 51 g
  z toho nasýtené mastné kyseliny 23 g
  Sacharidy 17 g
  z toho cukry 13 g
  Vláknina 9 g
  Bielkoviny 20 g
  Soľ 0,26 g

  Značka: Chimpanzee

  Určite ešte odporúčame dokúpiť